Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hanyadik heten a leggyakoribb...

Hanyadik heten a leggyakoribb a szules?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok mar nagyon varom hogy megszuljek nagyon szeretnem mar megfogni a kisbabamat

Hany hetesen a leggyakoribbak a szulesek? 40. Het elott megszuletnek vagy tobben szulnek 40 hetre vagy huznak meg ra?

En szeretnek mar 38 hetesen megszulni nagyon vizesedek is mar a 35. Het ota es ez sem a legjobb



2017. jan. 2. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a kiírt nap +-5 nap a leggyakoribb. Ezt valahol találtam, amikor annó engem is nagyon foglalkoztatott ez a kérdés.

Én végül 2 nappal szültem a kiírt dátum előtt. 38 hetesen én is kezdtem alig várni.

A vérnyomásod oké? Csak a vizesedés miatt kérdezem.

2017. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tobb statisztikat lattam mar, a 39-40. het a legkiugrobb, tehat ebben a 2 hetben szuletik meg a babak donto tobbsege, a 38 es 41. het szinten nagyon-nagyon gyakori.

Elotte-utana joval kisebb az arany.

2017. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) hat eddig oke minden multkor nstn felment egy kicsit a vernyomasom de azota itthon merem es sosem magas itthon ugyhogy remelem nemlesz belole semmi
2017. jan. 2. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 38+6, ês 39+3 volt. Mindjárt vége :)

Az elsővel én is nagyon vizesedtem, vártam a végét.

2017. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!