Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik gyerek, szülés,...

Harmadik gyerek, szülés, kinek mikor indult be? Lényeges, hogy kisfiú vagy kislány, vagy csak babona, hogy a lányok hamarabb születnek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom rácáfolt a babonára, nem sietett kifele, 40+6 született :)
2017. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen csak babona.

Én 42.hétre születtem, hugom 41+6ra :-)

A fiam 38ra született,a lànyom 38+3ra.


Van rà mindenféle példa,mint mindenre. De összefüggés nem nagyon van a baba neme meg a szülés ideje között.

Inkàbb a terhességek szàma a fontosabb,az sem biztos, de minél többedik terhesség,annàl gyorsabb és intenzìvebb LEHET a szülés. Aztàn van akinek ugyanolyan, és van akinek hosszabb. De ez az orvosok szerint is ìgy van,hogy àltalànossàgban( tehàt nem mindig mindenkinél!!!)a többedik szülés gyorsabb,könnyebb.

2017. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es. Valóban csak általánosság,mert az első 1ó15p,második 1 ó 40p,a harmadik 2 óra alatt lett meg! Igaz,a harmadik lett lány,7 nappal hamarabb jött,de 3.baba volt és mégis nehezebben lett meg! Első fiú egy héttel később,második 2 nappal hamarabb a kiírt időpontnál. Ez szerintem is csak babona! :)
2017. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Bernike te vagy az?
2017. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 3. gyerek, akkor már valami tapasztalatod lehet. Nekem fiam is, lányom is előbb jött. 8 és 4 nappal. Kinek bejön, kinek nem.
2017. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiam 40+2 8órát vajúdtam.

Lányom 41 24órát vajúdtam.

Jelenleg fiút várunk én arra számolok hogy vele is túllépjük a terminust.

2017. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! 24 órát? Basszus,az nem semmi! Nem hiszem,hogy ne tudnának segíteni,aki ilyen sokat szenved! Hármat megszültem 5 óra alatt,még az is sok volt! :(
2017. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!