Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek jött be az a babona,...

Kinek jött be az a babona, hogy ha sokat hány a kismama akkor lánya lesz? Meg ehhez hasonlók.9 hetes terhes vagyok, kíváncsi vagyok kisfiú vagy kislány lesz, jó lenne ha írnátok pár tapasztalatot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

kislányommal egyszer sem hánytam,2,5 éves.

kisfiammal se hánytam, csak a gravida vitamintól amit már nem szedek emiatt meg amúgy se már.

még a pocakban van, 34 hetes vagyok :)


szóval nincs összefüggés..

2012. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Na én három terhességet végig rókáztam félideig,majd az utolsó hetekben is rókáztam minden nap. Mindháromszor fiút szültem! Üdv, 3fiús anyuka.
2012. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

rengeteget hánytam, kislányom lesz. én nem hiszek az ilyen babonákban... de az egyik ismerősöm szentül megvolt győződve róla, hogy lány lesz, hát igaza lett. amúgy mindenki fiút tippelt nekem, mert a hányást leszámítva "fiús tüneteket" produkáltam. szóval nem hiszem, hogy a tünetek alapján meg lehet mondani, hogy mi lesz :)

remélem a 12. heti uh-n már megtudják mondani Neked ki lakik odabent :)

majd írd meg, ha gondolod!

boldog babavárást, jó egészséget Nektek :)

2012. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:-)
2012. szept. 28. 19:45
 5/17 anonim ***** válasza:

Elsőnél bejött, másodiknál nem :) Mindkettőnél sokat hánytam...

Sajnos semmi összefüggés a baba neme és a hányinger között.

2012. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek benne, bár nálam kétségtelenül bejött. Végig hánytam az egész terhességemet, a 7. héttől a 38-ig (akkor szültem), és kislányom lett. Most ismét várandós vagyok, 11. hétnél tartok, eddog még ismétlem a történelmet..:-D aztán majd kiderül ki lakik odabent. :-) Én sem hiszem egyébként, hogy lenne összefüggés, szerintem ez inkább alkati dolog. Kitartást és boldog babavárást kívánok! :-)
2012. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nálunk 3 doki mondta eddig,hogy kislány,de soha se hánytam eddigi terhességem alatt! 26 hkm
2012. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
lányommal egyszer hánytam,a fiammal 15.hétig naponta 2szer
2012. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Disi ***** válasza:
Én sem hánytam és kislányom lett. Ráadásul azt is mondták, hogy tuti nem kislány, mert olyan csúcsos hasam volt... ez sem jött be.
2012. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bár nem hiszek benne, mert nagyon sok ellenpéldáról tudok; ennek ellenére nekem bejött minden "fiús babona", valóban kisfiam lesz:)
2012. szept. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!