Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Melyik kórházban...

S. O. S. Melyik kórházban lehet kérni garantáltan epidurálist szüléskor Budapesten?

Figyelt kérdés
Már második kórházba járok. Azért menten át, mert az elsőbe közölték, hogy biztos nem kapok. Most így a vége felé-38. hét- itt is közölték, hogy ne számítsak rá, nagyon kicsi az esélye...pedig úgy jöttem át, hogy rákérdeztem direkt lehet e tb-re kapni, mire mondták, hogy természetesen. Most megpróbálnék átmenni, bár nem tudom ilyen későn átvesznek-e. Tud valaki ilyen kórházat?

2017. jan. 6. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsy-Zsilinszky kórház. 2015-ben még lehetett.
2017. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Péterfyben. Nekem mindent felajànlottak. Mondjuk semmit nem kértem, de kaptam volna ha akarok. Pedig senkit sem ismertem.


De miért nem dokit fogadsz és vele beszéled meg?

2017. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
38. héten már nem hiszem hogy elvállal doki
2017. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Értem én, hogy izgulsz a szülés miatt, ez teljesen természetes. Szerintem viszont kicsit túlzásba esel ezzel a kórházak közötti rohangálással...a baba kijön epidurál nélkül is, hidd el. Jobban járnál egy dokival, akiben megbízol, minthogy az epidurált kergeted - ráadásul nem is biztos, hogy lesz idő beadni. Illetve vedd kicsit lazábban a szülés dolgot, ha természetesnek éled meg és nem görcsölsz, könnyebb lesz (persze nem könnyű).
2017. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Én is szerettem volna de ahol szültem nem volt orvos aki vállalt volna ilyet Uh maradt a természetes szülés. Ha lehet kérj de ne ez alapján válassz kórházat. Szerintem 100x fontosabb h biztonságban és jó kezek között légy. Tehát ahol mar ismered a személyzetet vagy dokit vagy szulesznot. Az ember sokkal többet tud segíteni mint az epidural, ebben akkor is biztos vagyok ha nem is kaphattam. Tuleltem bár nem könnyű de nekem eleve úgy kezdte a szulesznom a felkészítéskor h a szülés a 10 legerősebb fajas típusba tartozik... Így is álltam neki. Szerintem ne görcsölnek rá, teljesen felkészülni úgyse tudsz rá, mindenkié más más lesz. Lehet h a tied tok könnyen megy majd.

Könnyű szülést!

2017. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
főleg hogy fogadott doki nélkül csak ott szülhet ahova tartozik
2017. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
margit kórházban minden orvos adhat epit és szeretnek is adni :) elég sok orvos van, biztosan akad aki el is vállal csak a szülésre, pl. magyar doki
2017. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Péterfy.
2017. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Uzsoki. 2-szer szültem ott, 1 és 3 éve. Egyszer sem volt fogadott orvosom és simán adtak.
2017. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és tanácsokat! Utána járok majd, hogy lehet e átmennem.

Amúgy már nem első babás vagyok. Megtapasztaltam a poklok poklát a természetes szüléssel és közel mennyországot epidurálissal, úgyhogy tudom mi után"futok". Azt biztos nem szeretném, mint első szülésnél, hogy pumpával húzzák ki belőlem a gyereket minden érzéstelenítés nélkül. Senkinek nem kívánom azt az élményt!

2017. jan. 6. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!