Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Kb. Két hét van...

Mi lehet ez? Kb. Két hét van szülésig de szintelen szagtalan folyás szerű anyag távozott belőlem.

Figyelt kérdés
Bocsi a kifejezésért de szebben nem tudtam leirni. Nem nagy mennyiség de nem tudom ez valamiféle szülés elötti tisztulás vagy a nyákdugó vagy mi lehet?
2017. jan. 9. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyákdugó kocsonyás állagú, a magzatvíz pedig vízszerű. Lehetett mindkettő. Ha 38 hetes terhes vagy, akkor már bármikor beindulhat a szülés, nem biztos hogy 2 hét van még.
2017. jan. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én erre azért ránézetnék ma reggel egy orvossal. Ilyenkor már bármi lehet, ezt az orvosok is tudják, nem fognak hülyének nézni, ha bemész a kórházba ezzel!
2017. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magzatviz. Ebben az esetben jo lenne, ha latna doki. Ha biztos akarsz lenni benne, hogy az-e, ajanlom a Loritan betetet. De a doki lenne az elsodleges.
2017. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából ezért is nem értem mert dzintelen mint a víz de sürű mint a nyákdugó. Gondoldtam megkérdezem hátha járt már igy valaki mielött fejvesztve rohanok a dokihoz. De azért köszönöm a válaszokat
2017. jan. 9. 09:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam azóta dokinál azt mondta hogy csak sima tisztulá lehetett semmi gond ezen ne stresszeljek. Minden rendben van.
2017. jan. 12. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!