Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hat héttel szülés után hasfájá...

Hat héttel szülés után hasfájás normális?

Figyelt kérdés
Harmadik szülésem, előzőeknél nem emlékszek erre. Most még sárga folyásom is van, valakinek volt így? A hasfájás olyan, mintha meg akarna jönni, de már kb 2 hete kezdődött, azóta nincs vérzés, csak a folyás. Nem folyamatos, néha fáj egy ideig, aztán elmúlik. Szerdán megyek orvoshoz, de már idegesít.

#görcs #folyás #szülés utáni hasfájás
2016. szept. 3. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem intenzív szoptatás mellettbcolt ilyen és nyolc hét múlva meg is jött az első havim. Azt hittem rosszul látok.
2016. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 héttel szülés után nagyon görcsölt a hasam pont akkor múlt el a gyermekágyi vérzésem, azt hittem meg is fog jönni.. 2 hét múlva jött meg. Addig görcsölgettem hol erősebben, hol gyengébben.
2016. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kíváncsi vagyok, nekem is meg fog-e már jönni. Nagyon sokat szoptatok, meglepő lenne számomra is. Első szülés után 1 év, második után 10 hónappal kezdtem menstruálni. Kíváncsi leszek, mit mond szerdán a doki. Várok még tapasztalatokat, ha van valakinek.
2016. szept. 4. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire normális, de az én kisfiam 3 hónapos és még mindig érzem majdnem napi szinten, hogy fáj a hasam. Nekem is hasonló, fáj egy darabig, aztán ahogy jött, úgy elmúlik..

Írj majd, hogy mi volt az orvosnál. 😌

2016. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!