Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamak csaszar és rendes...

Kismamak csaszar és rendes szules utan adnak veralvadasgatlo, hogy nehogy trombozist kapják vagy olyankor nezik a labakat?

Figyelt kérdés
Ugy felek de nem tudom mar melyik szules fajtai jobban. A csaszarnal felek a gerincerzestelenitotol, amugy mennyi ido mire hat?felek hogy erzem a,labam ès kozbe mar vagnak😢 rettegek
2017. febr. 4. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

?

Császár után jobb helyeken protokoll az alacsony molekulasúlyú heparin injekció, rosszabb helyeken nem.

Sima szülés után csak akkor kell, ha más miatt hajlamos az anya trombózisra (nekem kellett szúrni egész terhesség alatt + szülés után 6 hétig).

2017. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Én kaptam császár után. Talán egy hétig kellett szúrnom még itthon is.


Az érzéstelenítés nagyon gyorsan hat, ne aggódj! Nyaktól lefelé semmit nem éreztem, csak a matatást.

2017. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem császár után még 10 napig kellett szúrnom magam.
2017. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sem császár sem szülés után nem kaptam véralvadásgátlót.És semmi bajom.
2017. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Császár után kellett szurnom magam, a gerincérzéstelenítés másodpercek alatt hat de egyáltalán nem igaz,hogy nyaktól lefelé nem érzel semmit.
2017. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En nem reg szultem csaszarral. 1 hettel szules elott tudtam meg hogy program csaszar lesz mindenkepp mert a baba tul nagy, nagyon feltem tole. Reggel szuloszoba adtak infuziot h azert legyenek fajasok 2 orat ott vartam aztan olyan gyorsan tortent minden mintha par perc lett volna az egesz es mar a karomban volt a kisfiam. A szuri rogton hat begorbitett hattal kell ulni mozdulatlanul ahogy beszurjak mar erzed is a zsibbadast 1-2 perc es megse birod moccintani. Nyugi nem olyan ilyeszto mint amit gondolsz elotte . Enis nagyon feltem tole . Csaszar utan 30napig kellett verhigitoval inekciozni magam :)
2017. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugy felek ettol a gerincbe adott erzestelenitotol is hogy nagyon fog fajni
2017. febr. 7. 14:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg ilyenek jàrnak az eszembe lehet hulyeseg hogy nem erzem hogy lent lenne a babam elegge fennt van ès hogy ott nem fog hatni mar az erzestelenito meg ilyenek
2017. febr. 7. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiába van nagyon fenn a baba, lent vágnak,én onnan emelik ki a babát. Ne aggódj ennyit.
2017. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!