Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor hogy van ez hogy...

Most akkor hogy van ez hogy valaki kap császár után véralvadásgátló szurit más meg nem?

Figyelt kérdés
Mert én nem kaptam sem a kórházban sem otthon!

2013. jan. 16. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én sem tudok róla, hogy kaptam volna. Hogy miért nem, azt nem tudom.
2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én kaptam, sőt még itthon is 3-4* be kellett adnom magamnak
2013. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy valaki kap valaki meg nem!

Nem is ez a kérdésem,hanem az érdekel hogy mitől függ kinek adnak és kinek nem???!!!

2013. jan. 16. 20:55
 4/20 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő, plusz nézik a kockázati tényezőket is. Én sem kaptam egyik császárom után sem itthonra, a kórházban nem tudom. Viszont méheltávolítás után itthon kellett magam pár napig szúrni.
2013. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem semmi kockázat nem volt, teljesen zavartalan volt minden, mégis kaptam.
2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2011-ben szültem Tatabányán, akkor mindenki kapott a kórházban és még utána 2 hétig otthon is kellett kapnom.
2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam, sem a kórházban sem itthon. Furcsáltam is, mert egy korábbi térdműtétem miatt kaptam a kórházban egy héten keresztül, majd még otthon 30 napon keresztül
2013. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem egységes a protokoll ebben - ahol van rossz tapasztalat, ott adnak. Nálunk adtak amúgy is, de ha nem adtak volna, a férjem írt volna ki, ő neurológus, és sokszor látott már ezzel a szurival megelőzhető tragédiát.
2013. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én kaptam.nekem azt mondta az egyik nővérke,hogy minden komolyabb műtét után kell a trombózisveszély miatt..én azt hittem mindenki kap.
2013. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem megkérdezték visszeres e a lábam,mondtam van néhol halványan,megnézték ó semmiség. így műtét után nem kaptam,a kórteremben hárman voltunk császárosok,egyikünk sem kapott,megkérdeztük nem kellene e,a nővérke azt mondta mostanában már nem adnak csak ha az orvos úgy ítéli hogy kell.
2013. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!