Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez a fejfájás császár...

Normális ez a fejfájás császár után?

Figyelt kérdés
A mütét után olyan 4 nappal kezdett fájni, azóta minden nap fáj! Nem mondom, higy kibírhatatlan-mert csinálom a dolgom ellátom a babát, de eléggé fáj, a szememből ill. szólítómból sugárzik hátra! Ugye nagy bajt nem jelenthet? Holnap (vagyis ma délután) felhívom a dokim, de addig is remélem valakinél volt hasonló, és megnyugtat picit!
2017. febr. 5. 03:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális a gerinc érzéstelenítés miatt.Ha nagyon fáj vegyél be fájdalomcsillapítót pl panadolt.
2017. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol van a "szólítód", az mi?

Nekem a fejfájás másnap és 3. napon volt. Szerintem mindenképp kérdezd meg a dokit. Igyál sok folyadékot.

2017. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szólító= halánték
2017. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi. Soha életemben nem hallottam ezt.
2017. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, a halánték más szoval.
2017. febr. 5. 20:45
 6/9 anonim válasza:
Nekem 2 hete volt császárom és a 3.napon nekem is elkezdett fajni a fejem , nagyon eros migrenhez hasonlo volt . A fájdalom csillapito nem hasznalt csak ha aludtam egy kicsit , de sok folyadekkal szerencsere 3 nap alatt elmult .
2017. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


6 éve császároztak. Nekem kb 4.napon jött elő de olyan szinten hogy a szoptatás abba kellett hagynom rohantam hányni. Előtte is fájt, az orvosok azt mondták nagyon som koffeint vigyek be attól el múlik. Szó szerint javasolták az energia italt, colát. Tényleg jobb tőle viszont én azóta is migrénes vagyok.

2017. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre már jobb lett! :)
2017. febr. 8. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom már elmúlt a fejfájásod.

Én nem úsztam meg ilyen könnyen. Császár utáni második nap kezdődött, de olyan mértékű volt, hogy abban a pillanatban, ahogy függőleges helyzetbe kerültem, a szemem alig bírtam kinyitni. Telenyomtak infúzióval + napi 3-4 liter folyadékot megittam, mégis 2 hétig tartott. Addig csak feküdni tudtam. Fejtem a tejet (fekve), a férjem pedig elláttam a babát, a nagytesót és a háztartást. A legrosszabb ellenségemnek se kívánom azt a két hetet...

2017. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!