Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felpuhult es elvekonyodott...

Felpuhult es elvekonyodott mehszaj. Meddig huzhatom vele?

Figyelt kérdés

hete meg semmi nem volt de multheti vizsgalaton kozolte az orvosom hogy el van vekonyodva es fel van puhulva. Megkaptam a 2000 besorolast is. A fiam mar tobb mint 2 kilo es fejjel lefele van. Ezenkivulerzek nemo fajdalmat az alhasamban iletve feszulest valamint ha par metert megyek akkor az egesz hasam feszul.

Szerintetek meddig huzom meg vele?

33hkm



2017. febr. 6. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A 2000 azt jelenti, hogy még egyáltalán nem nyílt sem a külső, sem a belső méhszáj.

Ezzel még akármelyik húzhatod, de van is még idő bőven:)

Nekem a külső már 2 hete egy ujjnyira nyitott, még az sem jelent semmit.

36 hkm

2017. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom csak 2 het alatt lett ilyen a semmibol. Es ami a legrosszabb hogy azert int pihire a dokim mert fajdogal is a hasam es szur is es neha a huvelyembe is beszur eleg rendesen. Es kemenyedek is....:/ azt mondta a fajdalmakkal van gond mert a kemenyedes is szepen tud nyitogatni nem kell hozza eros gorcs:(
2017. febr. 6. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hetesen lett C2000, 35 hetesen C2111, 38 hetesen is C2111, érted. Javasolt pihenést az orvosod? Nekem C2000-el még nem, de kinyílt méhszájjal muszáj voltam pihenni 2 hetet.
2017. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi most látom a válaszod, milyen és mennyi magnéziumot szedsz?
2017. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6 magnezium es 3 darab fajdalomcsillapito amit felirt. De sajnos nem mindig tudom tattani a magnezkumot ugyan is teljesen kikesziti az igy is kimarodott es refluxos gyomromat:(
2017. febr. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!