Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíznézés, azaz amnioszkó...

Magzatvíznézés, azaz amnioszkópia után meddig normális enyhe barnázás?

Figyelt kérdés
Ma már 40+6-on vagyok... Hétfőn volt az első magzatvíz nézésem, ami sikerült is, előtte teljesen zárt voltam, akkor nem jelentkezett semmi ilyen probléma. Kedden távozott a nyákdugóm, majd tegnap reggel megint mentem nst + vizsgálatra... Viszont a tegnapi vizsgálat kellemetlenebb volt és rá 2 órára barnázás jelentkezett. Nem nagy mennyiség csak a wc papíron látszik, de ott mindig. Sajnos a szülés nem indult be, de még ma reggel is tart a barnázás kerek 1 nap után... Tudom, hogy előfordulhat, de ez menni ideig normális???? Vagy el kellett volna múlnia pár óra alatt??? Akinek volt ilyen, hogy volt pontosan???? Hívjam a dokit, vagy várjak türelmesen mert ez a vizsgálat mellékhatása?!

2017. febr. 9. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem barnázás, hanem élénk piros vérzés volt. Mondjuk, a méhszájam extra érzékeny, a 34 hetes kenetvétel után is barnáztam egy napig.

Simán belefér szerintem.

Könnyű szülést hamarosan!

2017. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is belefér,lehet már kis tágulási vérzés is van.

Ha aggódsz hívd fel az orvost vagy menj be a kórházba.

2017. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barnázás volt, el sem múlt, valószínűleg elkaptam egy fertőzést vizsgálat közben. Azzal mentem be, hogy barnazok 1 nap utan is. Gondoltam hazakuldenek h semmi bajom, ehhez kepest megallapitottak h rossz a gyerek szivhangja es fertozesem van!!! Par ora mulva inditottak, 40+4 voltam. Telinyomtak antibiotikummal, pedig problemamentes terhesseg volt, az utolso vizsgalaton fertozodtem meg a retkes undorito mocskos korhazban!! SOHA TOBBE nem megyek magzatviz vizsgalatra, ha valaha gyerekem lesz meg tulhordas elott indittatom!
2017. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!