Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit mondjak ha szül i megyek...

Mit mondjak ha szül i megyek és megkérdezik ki az orvosm? Ha nincs. Mert be kellett mennem barnázas miatt és, egkérdezték ki az orvosom hívják mondtam hogy ht nem tudom voltam ennél is annál is pofát vágott a nővér

Figyelt kérdés
És itt ugy van hogy lehívják aki a dokid de ha nincs??2 órátváftam mire jött vki és addig hallottam hogy megkérdezte akik jöttek azoktól is hogy ki ek a beteg? Ki az orvosa? Kinél szül? Stb . Mit fogok mondani ha nem tudok megfogadni senkit volt aki nem fogadott vagy szobatársatok vagy valaki?mi a helyzet ilyenkor?
2014. okt. 15. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán közlöd, nincs választott orvosod. Az ügyeletes meg el fog látni.
2014. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ellát az aktuális, ügyeletes orvos. Belső protokoll, hogy ha van fogadott doki, szólnak neki. Nővér pofavágásával nem kell foglalkozni.
2014. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
En terhesen biztos nem mennek mindig mas es mas dokihoz.Valassz valakit-akinel szülni is fogsz.
2014. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs fogadott orvosod, amit írtál abból az jött le h nincs. Akkor mikor kérdezik mond meg h nincs fogadott orvosod, ügyeletesnél szülsz. Az ügyeletes meg köteles ellátni szó nélkül.
2014. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Ahhoz nem kell választani és fizetni nem keveset h ne össze vissza járjon.


Én sztk,ba jártam ott rendel egy főorvos mindig hozzá mentem ennyi. Más meg ment a magánrendeléséra ahol 10 ezreket hagyott, engem meg igyen ellátott tökéletesen. Tudtam mikor rendel hozzá mentem. Szülésnél meg egy másik de egy nagy nagyon rendes volt. Én azt a pénzt inkább a babára költöttem. Nekem semmi de semmi hátrányom nem abból h nem fizettem vmelyik orvosnak.


Nyugodtan mond meg h nincs orvosod ennyi.

2014. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vegig egy dokihoz jartam,es nala is szültem-ez nekem semmi plusz költsegembe nem került-SZTK keretein belül-nem maganrendelesen.3-as voltam.
2014. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De ha nincs ra pénz hogy fogadjak??a babának kell babakocsit meg ilyneket venni inkább mint hogy a dokinak adjam. Itt nincs kiirva mikor kirendel valami ügyleti rend szerűség van egyébként meg minden orvos benn van és ki kihez jár. Kórház
2014. okt. 15. 15:15
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt, mindkét gyereknél sztk-ba jártam. Amikro bementem szülni, kérdezték, van-e orvosom, mondtam, h nincs. Ennyi.

Szobatársaim közül egynek volt, de épp szabira ment. (Ehhe...)

Azt az x Ft-ot én inkább költöm másra, mint dokira. Vagyis költöttem. Uzsokiban szültem, egy rossz szót nem tudok mondani ott senkire.

2014. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
3. És helyileg hova? Ingyen levezette a szülesed is vagy pont ő volt az ügyeletes?
2014. okt. 15. 15:20
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
Néha nem art megis fizetni...ha nincs fogadott orvosom talan baba sincs akire kolthettem volna mert meghalt volna szülés.kozben...
2014. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!