Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 db pizsama és 1 hálóing...

2 db pizsama és 1 hálóing elég szüléskor a kórházba?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem lett volna elég. 5 napot voltunk bent, izzadtam mint egy ló, ahogy sok víz távozott, plusz az ilyen olyan foltok...

Jól esett minden nap frisset venni és csakis a hálóing volt kényelmes (nekem).

Persze lehet hozatni is a váltásruhát.

2017. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem elég volt,szülés napján(császárral szültem) itt még kórházi hálóingbe szoktak lenni, felkelés után öltöztünk pizsibe/hálóingbe.Mivel a férjem mindennap bejött haza tudtam küldeni amit mosni kellett(pl textil pelus) és másnap hozta is be.
2017. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Én napi eggyel számolnék, + 1 tartalék.
2017. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is napi egyet+1 tartalékot vinnék. Fog kelleni minden nap a tiszta.
2017. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is legalább napi eggyel plusz tartalékkal számolnék. Nálunk sima szülés után is 4 éjszakát bent kell tölteni. És nekem pl első két éjszaka átázott a giga nagy betét is, így cseréltem hálóruhat. De anélkül is cseréltem volna, mert rettenetesen izzadtam, nagyon meleg volt.
2017. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 babyboom567 ***** válasza:
70%

Nagyon meleg volt bent,még a babámnak is melege volt.

Mondjuk ha én esetleg még szülnék, akkor vékony ,elöl gombos felsőt(hálóinget) vinnék.És nem elég hogy van rajta felül 1-2 gomb,végig gombos kellett volna.

2017. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
én 2 hálóinget meg 1 pizsit vittem, de én napközben rendes ruhában voltam, valahogy nem éreztem volna jól magam hálóingben mászkálni mások előtt - itt írták anno, h kisebb gondom is nagyobb lesz, meg nem kell divatolni, meg stb, de mégis fontos volt, komfortosabban éreztem úgy magam. Szóval ha napközben nem hálóruhában akarsz flangálni, akkor elég lesz, ha igen, akkor én vinnék még kettőt.
2017. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Vigyel kenyelmes rendes ruhakat is. Hacsak nem lesznek jelentos komplikaciok, teljesen egeszseges ember leszel szules utan, nem egy korhazi zombi. En is csak haloingeket vittem, aztan telefonaltam haza h oke hozzanak polokat es leggingseket mert nem vagyok beteg h haloingben menjek a bufebe. Setalni is sokat voltam szules utan, amig a gyerek viziten volt azaz vizsgaltak es nem lehetett nalam.
2017. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez meg kórházfüggő, 8-as. Nálunk 5 nap alatt egy percre se vitték el a picit, még a kékfényt is a szobába tolt mobilinkubátorban kapta.
2017. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!