Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nagyoznak egyes nők...

Miért nagyoznak egyes nők azzal, hogy természetesen szülnek, például Palya Bea? Ez teljesítmény a mai világban?

Figyelt kérdés
Véletlenül ennek az énekesnek a facebook oldalára tévedtem, nemrég szült. Akaratlanul is tudom több posztjából, hogy hol jött ki rajta a gyerek. Ez teljesítmény neki vagy ennyire kicsi az önbecsülése? Ráadásul otthon szült..
2017. febr. 13. 10:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez maximálisan az ő dolga. Szerencsére egészséges babát szült, ez legyen a lényeg.
2017. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, az ő dolga. De miért kell kiteregetni?
2017. febr. 13. 11:00
 3/28 anonim ***** válasza:
49%

Igen, egyesek szamara az a nagy dolog.. megneznem gyereknevelesben. :)

Inkább az a nagy dolog sokszor. Foleg, ha ikrek vagy 3gyerek stb... de van h egy is sok! En csaszaros 3gyerekes anya vagyok. Ikrek lettek masodszorra! Es nem reklamozom, h 20ora vajudas utan surgossegi cs-m lett. Mig ex legjobb baratnom leszolt, h hat mi van velem.mert ő 5óra alatt megszulte a 2100grammos lànyàt. Ja, bocsi, 4100grammot mertek 3899grammos lett a lanyom, az en 148centimmel. 47kg-al, ő ki sem birta volna a 20orat! Szval egyesek mar azzal dicsekednek h termèszetesen szulnek. Valaki szólhatna Nekik, hogy haho naponta ezrek, százezrek szulnek gyereket

2017. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell ennyire felfújnod a dolgot? Ha nem tetszik, akkor nem kell nézni!

Fura.. én még soha nem találkoztam ennek a nőnek a nevével, sem a fb olalával, sőt ha nem likeolok be egy oldalt, nem is mutatja!

Az is a saját hibád, hogy az első nem tetsző poszt után tovább olvasgattad..


Szóval nálad sincs minden rendben.. sajnos

2017. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Szerintem kedves 3-as nem tőled fogok elnézést kérni, hogy nyitott szemmel járok a világban és amit látok, azon időnként elgondolkodom és ezen én meglepődtem. De hozzáteszem itt olvastam már ilyen nőkről.. meg a környezetemben is van pár, szóval nem a Palya Bea az egyedüli, de ő azért elég nyilvánosan csinálja ezt..


Amúgy meg fordítsuk meg a dolgot, hogy ha ennyire hasznos választ tudsz adni a kérdésre, Te mi a francot keresel itt?

2017. febr. 13. 11:05
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

Ha valaki (főleg ismert ember) megszül, akkor az első kérdések közt van hogy császár vagy hüvelyi. Gondolom csak ezt akarja megelőzni.


Az otthon szülés pedig legális és annyira szabályozva van, hogy teljesen veszélytelen a babára nézve.

2017. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Spiritualis beallítottságú nő.Ezért extrán

fontos a szamára -nyilvan ezért hangsúlyozza ki- hogy háborítatlanul szülhessen. Megélve azt számára normálisan. Mindenféle idegenek nelkül úgy, hogy közben teljesen a gyerekre és magara tud figyelni. Aki hasonló beállítottságú, az tudja milyen kórházban szülni,mikor megtolnak eseteg felesegesen oxitocinnal, gátmetszést csinálnak rutinból, miközben szenvedasz jönnek orvosok, nővérek,rezidensek stb. 3gyermekem kórházban szültem. És volt mikor széttett lábbal fent ültem, és a kitolasi szakaszra 14rezidens jött be. Megkérdezésem nélkül. És akkor még szó sincs a mélyebb spiritualis oldalról. A császár az megint egy másik történet. Ha kell akkor kell, ez biztos!!!


A gáz az, amikor a celeb pi..a a szomszéd vizsgálóban kiabált, hogy azonnal vegyék ki a gyereket, mert kezd repedni a hasa. És érdekes módon pár óra múlva a gyerek megszületett sürgősségi császárral. Ezekmiatt a pi..ák miatt is büszke sok nő, hogy ő megcsinalta érzéstelenítő és minden más nélkül. Mert ha valaki fizet, akkor császározzák. (Hogy egy komoly műtét, komoly kockázatokkal, abba bele se gondolnak).

Hangsúlyozom ha az anya élete vagy a gyerek élete miatt kell, akkor kell ez egyértelmű és az nem is tartozik ide! De az hogy félek a fajdalomtól vagy szétreped a bőröm nem indok.

2017. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Igen, van, akinek ez teljesítmény. Sokan lenézik azt, aki császárral szült. Pedig azért nálunk, hétköznapi embereknél ez még mindig nem választás kérdése, mint az amerikai sztároknál, hanem komoly okai vannak.

Ez olyan, mint a szoptatás. Vannak, akik azt is lenézik, aki nem tud szoptatni. Nem érdekli őket, hogy szeretne, csak éppen nem tud.

De nem kell ezzel foglalkozni. Az ilyenek nem jó emberek.

2017. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
7# akkor ez a Bea sztem inkabb belehalt volna csak ne legyen csaszarja... ugyan. Nem ettol lesz spirituális valaki
2017. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Érdekes gondolatok :) Szerintem a császárosok 95% eü okból az, nem a hasrepedés miatt.. kár a Palya Beának erre verni magát, mivel 40 évesen ő i simán lehetett volna császáros.

Nem tudom, hogy erre nincs valami szabályozás, hogy ennyi évesen a több komplikáció miatt nem is lehet otthon szülni?!

Én inkább tartom ezekért végtelen egyszerűnek, és nem spirituálisnak. Ha spirituális is vagyok, akkor sem teregetem ki.

De beírtam, hogy "palya bea szülés" egy csomó interjúban erről beszél, sőt van neki szülés dala is.. jesszumpepitó mekkora egy car :D


Ezektől függetlenül én is fontosnak tartom az egészséget és jónak tartom a természetes szülést. De amit ez a nő leművel már nagyon toooo much

2017. febr. 13. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!