Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nagyoznak egyes nők...

Miért nagyoznak egyes nők azzal, hogy természetesen szülnek, például Palya Bea? Ez teljesítmény a mai világban?

Figyelt kérdés
Véletlenül ennek az énekesnek a facebook oldalára tévedtem, nemrég szült. Akaratlanul is tudom több posztjából, hogy hol jött ki rajta a gyerek. Ez teljesítmény neki vagy ennyire kicsi az önbecsülése? Ráadásul otthon szült..
2017. febr. 13. 10:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen, "ősanya". Csak ahogy ezt leírod abból az jön le, hogy erősen sztereotip, a valóságtól elég távol álló elképzeléseid vannak erről. (Mondjuk már abból is, hogy akikre gondolsz ősanya alatt, azok nem nevezik "ősanyának"magukat) Tehát ebből kiidulva kár megpróbálnod megértened akár P. Beát, akár azt amit csinál. Nem kell hallgatni és nézegetheted Rubint Réka facebookját is helyette. Vagy bárki másét, akié tetszik.
2017. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Persze, hogy sztereotíp. Az ellenszenves viselkedésével vívta ki magának. Én mondjuk ilyen férfias arcberendezéssel nem szívesen reklámoznám a "bennem élő nőt". Éppen elég volna, ha a párom látja bennem a nőt, az anyát. De lehet ezt (is) akarja kompenzálni a "nőreklámmal"
2017. febr. 13. 15:26
 23/28 anonim ***** válasza:
93%
jaj, Istenem...
2017. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%
Hár, Palya Bea se a kedvencem, de amit te ósszehisztizel kedves kérdező az százszor gázabb, mint amit ő csinál. Csöndben nem tudsz utálkozni?
2017. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
Én büszke vagyok rá, és nagyon örülök hogy természetesen, komplikációmentesen szültem mindkét gyerekem. Ez a legjobb nekik! De egyáltalán nem nézem le a császárosokat. Az egy szükséges rossz. Inkább sajnálom őket.
2017. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig azt se tudtam ki az a Palya Bea.Először azt hittem valami playmate.


És most erre büszke vagyok!

2017. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én nem csípem a hozzáállását, ezért lapozok, ha bárhol meglátom. Nekem ez sok.
2017. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Na ez az okos nő verte magát annak idején hogy szült a lyukán. Azóta a férje ott hagyta és minden második nap kiteszi hogy mennyire nem bírja a virus karantént a két gyerekevel. Congratulation! 🤮😅
2020. máj. 2. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!