Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki nem adott hálapénzt...

Van aki nem adott hálapénzt az orvosnak szülésznőnek? Természetesen akik ügyeletes orvossal szülésznővel szültek.

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2-szer szültem ügyeletesnél és egyszer sem adtam.
2016. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi sem.
2016. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én se,most se fogok.
2016. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én se adtam senkinek, pláne ahogy viselkedtek...
2016. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Először adtunk a szülésznőnek 15 ezer forintot, mert rettenetesen sokat segített. második szülésemnél nem adtam senkinek, mert egyedül voltam, és kisebb bajom is nagyobb volt annál, hogy ezzel foglalkozzak. Egyébként ők is megérdemelték volna.
2016. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem adtunk, de tökéletesen elégedett voltam mindenkivel. Nem terveztem egyáltalán, de amilyen normálisak voltak elgondolkodtam ( a sok rémsztori után amit hallottam/olvastam).
2016. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem terveztem, de az ügyeletes orvosok (2 volt bent) annyira lelkiismeretesek és jófejek voltak, hogy végül 20-20 ezer forintot adtam nekik, valamint a szülésznőnek 10-et, nem azért, mert elvárták, hanem mert úgy gondoltam, hogy abszolút megérdemelték azok után, ahogy hozzám álltak.
2016. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is terveztem.Viszont ha akartam volna se tudtam volna, hogy kinek adjam, annyian voltak körülöttem. Hosszú szülésem volt, a vége komplikâlt.
2016. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem adtam. Az osztály kapott egy kisebb ajándékcsomagot, de csak azért, mert összesen 5 hetet töltöttem bent.


A szülésznő kb semmit nem csinált, 6 orvos volt jelen a ülésnél. Akinél végül fizikailag is szültem (aki műtött) pedig nem is várta, számára teljesen egyértelmű volt, hogy 6hetes kontrollra nem is hozzá fogok menni, hanem a kollegájához, akihez mindig is jártam.

2016. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

A fogadott dokim elutazott konfefenciara, ugyeletes dokinal szultem. 1szer nezte meg hogy all a mehszaj, egyszer burkot repesztett, a kitolasnal akkor ert oda, amikor mar jott a feje.

Varrni kellett, de szetnyilt utana az egesz varras, hetekig szenvedtem, amig osszeforrt magatol, nem varrtak ujra.

Nem adtam. A szuleszno fogadott volt, o kapott.

Ha nem lett volna ez a varratos mizeria, adtam volna egyebkent.

2016. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!