Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Balogh Beatrix - Margit...

Dr. Balogh Beatrix - Margit kórház, jó doki? Kinek - milyen tapasztalata van Vele? A komplikációs szülést is megoldja?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ő volt a dokim, de párszor mikor a fogadott orvosom nem volt épp bent akkor hozzá mentem, mert nagyon kedves, odafigyel a kismamákra, lelkiismeretes.


Sőt, amikor szültem is bejött hozzám megvizsgálni, és így utólag bánom is, hogy nem őt fogadtam fel, mert ahogy én láttam sokkal jobban értette a dolgát, rutinosabb, tapasztaltabb volt. Az én esetem nem volt komplikált, csak annyi, hogy egyszerűen nem akartak jönni a fájások az oxy ellenére sem, és már eltelt több mint 10 óra, úgy hogy szivárgott a víz, de ezen kívül semmit nem éreztem, és majdnem már vittek a műtőbe császármetszésre, mikor egyik pillanatról a másikra a fájásokból azonnal tolófájások lettek és kint is volt a picúr. A műtétet a doktornő végezte volna.


Szóval én bátran merem ajánlani a doktornőt, pontosan nem tudom mennyiért vállal szülést, de néhány éve 70.000 Ft körül volt.

2017. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szulj a Margitban! A sajat fulemmel hallottam ahogy a szulesznok kigunyoltak es kirohogtek a szulo noket, mindenkit kibeszeltek, es talalgattak hogy mennyit fog fizetni! A wckben minden ossze volt kenve verrel es sz@rral! Eletem legborzasztobb elmenye volt ott szulni!
2017. febr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem te akkor nem a Margitban szültél kedves előző!

Budapesten az egyik legszínvonalasabb kórház, Óbudán!

A takarítónők óránként járnak a wc-ben, és elég alaposak. Nem csak én, de több ismerősöm, barátnőm is ott szült, és soha semmi ilyesmire nem volt panasz.

Nyugodtan olvashatsz a kórházról a Google-ban, és sehol nem fogsz ilyen szintű negatív véleményeket találni, nem véletlenül.

Mind a csecsemősök, ápolók, orvosok lelkiismeretesen dolgoznak, és nem nevetik ki az ott szülőket, még akkor sem ha nem értesz valamit elsőre. Maguktól jönnek, és mindegy hanyadik babádat szülöd megmutatnak minden, és elmagyaráznak.

2017. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ott szültem, kossz a kioktatast.Tudom, hogy mit lattam es mit hallottam! Soha többé be nem teszem oda a lábamat, de felolem persze az szul ott aki akar! En meg lehet hogy megirom a tapasztalataimat mashol is, hogy a google azt is kidobja.
2017. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Kioktatott! Nekem 1 konkrét dokira vonatkozik a kérdésem, nem pedig a kórházra! Ha gyűlölködni akarsz, vezesd le mozgással / írd ki magadból olvassottabb fórumokon, akár a kórház panaszkönyvét is előveheted (akkor legalább ki is vizsgálják az ügyet, ha egyáltalán így volt)!!
2017. febr. 19. 05:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem igy volt, biztos csak kitalaltam :D ..azert egy flakon domestost meg egy par boritekot vigyel, akkor biztos szuper elmeny lesz;)
2017. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!