Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmelweis kórház &...

Miskolc Semmelweis kórház & dr. Dudás Ernő? Új infók? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem miskolci vagyok. Tudna valaki több infót, tapasztalatot adni a Miskolci Semmelweis kórház szülészetéről, vagy esetleg dr. Dudás Ernőnől ? Láttam régebbieket estleg friss infó? 9 hkm.
2017. febr. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatok vannak a csaladban fele. Persze mindenkirol lehet jot is es rosszat is hallani, en csak rosszat tudok rola. Bar en se miskolci vagyok es nem hozza jartam, de ki kell tapasztalni. En a megyiben kezdtem es nem reg valtottam.
2017. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments Dudástól!!!!

Rossz tapasztalatom van nekem is vele.

2017. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En sem miskolci vagyok, de nekem kollegaim konkretan Dudas doktorurat ajanlottak, ott mar a 2. terhesseg, nekem az elso.

Most toltottem a 12. hetet, en eddig 3x voltam nala, teljesen elegedett vagyok vele. 12. heti Uh-n nagyon alapos volt, meg a vedono is meglepodott hogy milyen reszletes leletet kaptam.

Nem beszel tul sokat (magatol), de ha kerdesed van akkor elmond rendesen mindent. Szulessel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni rola, de en szerintem hozza fogok jarni vegig.

Amugy szerintem mindenkirol mondanak jot is rosszat is, el kell menni hozza, es akkor eldontod :)

2017. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

☺️

2017. febr. 4. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!