Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznő a szt. Imre kórházba...

Szülésznő a szt. Imre kórházban. Kit ajánlanátok és kit nem?

Figyelt kérdés
Az első gyermekem is a szt. Imrében született, de császárral, így a szülésznőnek (ügyeletes) nem volt sok dolga. Szívesen olvasnék tapasztalatokat - kit válasszak hátha most természetes úton születhet a babám. (Az előző alkalommal "csak" annyi volt a gond, hogy teljesen rátekeredett a köldökzsinór, és nem tudott kibújni.) Köszönöm!

2017. febr. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ügyeletben szültem és a vége császár lett, de a vajúdás alatt Szélesy Eszter és Kecskeméti Vera voltak velem és mind a kettővel nagyon meg voltam elégedve.
2017. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kondor Kata volt a választott szülésznőm, hihetetlen empátiával és szeretettel éli a hivatását! Csak ajánlani tudom!
2017. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén Kondor Kata, mindkét gyerekem nála született, nagyon sokat segített.
2017. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. febr. 12. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Váradi Zsófiát nagyon ajánlom!

Nagyon hosszú szülésem volt és mindvégig kedvesen bánt velem - velünk (apás szülés) amikor kellett határozottan, DE mosolygósan.

Egy időben több anyukával is foglalkoznia kellett (amíg én szobán voltam, 4 baba született a szomszédban!) mégis kedves volt.


Abszolút TB alapon voltam ott, nem volt fogadott orvosom semmi. És hihetetlen, de még túlórázott is miattunk minden zokszó nélkül.

Amúgy kiemelném, hogy mindez december 24-én karácsony este volt!

2017. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!