Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A veszprémi Csolnoky Ferenc...

A veszprémi Csolnoky Ferenc Kórházban lehet szülészorvost fogadni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor kik azok az orvosok,akik vállalják? Mi a szokás, kb. mekkora összeget szoktak kèrni? Szülèsznőt is èrdemes fogadni?

Szeptemberre várjuk az első babánkat ès nem tudom,hogy hogy működik a dolog.



2017. febr. 16. 15:29
 1/8 DorciésTina ***** válasza:
Szia!Igen lehet :) Bár én nem fogadtam.
2017. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DorciésTina ***** válasza:
Bocsi ez lemaradt:azt hiszem a Bagarus doktorúrat lehet.Szerintem szülésznőt is érdemes fogadni.Összegről nem tudok írni
2017. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Ha valakihez nem akarok menni,az pont a Bagarus.. :( De akkor ha lehet fogadni,akkor csak van más is,aki vállalja.


Neked milyenek voltak a tapasztalataid? Èrdemes szerinted fogadni dokit,vagy felesleges?

2017. febr. 17. 07:25
 4/8 DorciésTina ***** válasza:
Szia!A szobatársam fogadta a Bagarust és szerintem alapos lehet, sokat vizsgálta, törődött vele.Meg szerintem a csecsemős nővérel is jobban foglalkoztak vele mint velem mert pl. nekem a fejést nem mutatták meg mikor bedurrantak a melleim.Szerintem érdemes de nem lesz semmi baj ha nem fogadsz.Nem tudom, hogy a Fekete Mihályt lehet-e, ő császározott engem egy fillért nem fizettem és le voltam döbbenve, hogy annak ellenére milyen kedves segítőkész volt.
2017. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso bocs h beleszolok miert lett csaszar vegul? Koszonom!
2017. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A Bagarus annak idejèn egy kollègám felesègèt műtötte,úgy emlèkszem valami cisztája volt, de nem tűnt fel neki mèg a műtèt alatt sem, hogy terhes a csaj. Előtte már a vèrvizsgálaton kellett volna HCG-t nèzni ugye,hogy nem terhes-e. Nőgyógyászati műtètek előtt mindig szoktak. De hogy mèg a műtèt közben sem vette èszre,majd mèg utána gyógyszerekkel is ugyan úgy tömte..Szóval èn nem szeretnèk hozzá kerülni.

Neked mièrt lett vègül császár? Mikor szültèl?

Èn mindig magánrendelèsre jártam amúgy,így van ez most is. Csak orvost váltottam,mikor kiderült,hogy jön a bèbi,mert akihez előtte jártam már nincs a kórházban,csak heti 1x rendel magánban,viszont olyan orvost szerettem volna,akinèl szülni is tudok. Csak nem tudom,hogy mi a szokás,rá kell kèrdeznem nála,hogy vállalja-e ès ha igen,mennyièrt? Vagy akkor ez evidens,ha hozzá járok nála szülök?

2017. febr. 18. 08:55
 7/8 DorciésTina ***** válasza:

tegnap 23:46

Szia!

Egyrészt már 4 nappal túlhordtam, egyszerűen nem akart beindulni a szülés és 2 nappal a "szülés" előtt arithmiát vettek nála észre :(

Kaptam méhszáj érlelőt...semmi.

Aztán oxit na attól lettek 3 perces fájásaim egyből, 6 óra szenvedés után is csak 3-4 ujjnyira tágultam, közben a babám szívverése nagyon lecsökkent úgyhogy azt mondták ne várjunk tovább.Jobb is hogy nem vártak 8/9-es Apgarja lett a babámnak, szürkék voltak a kézfejei de hál' istennek makk egészséges! :)

2017. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DorciésTina ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szept.7-én volt nekem a császárom.

Szerintem nyugodtan kérdezz rá.

2017. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!