Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek se megy a tampon...

Nektek se megy a tampon hasznalat szules utan?

Figyelt kérdés
5 honapja lesz szombaton, hogy szultem.. Nem tudok egyaltalan tampont hasznalni, minit se mert kicsuszik... Van meg igy valaki? Visszaall a regibe?
2017. márc. 1. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyik szülés után sem volt ilyen.


De ez igen erösen méhsüllyedésre utalhat, minél elöbb el kellene kezdened komolyan az intimtornát.

2017. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gondom nem volt a tamponhasználattal. Ahogy letelt a 6 hét és gyakorlatilag másfél hónap múlva jelentkezett az első menzeszem, már akkor tampont használtam és azóta is, de nem volt ilyen gondom.

Talán meg kéne nézetned magad egy orvossal.

2017. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vele gondom
2017. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyesmi problemam egyik szulesem utan sem. Mindenkepp menj dokihoz, mert nem normalis hogy kicsuszik.
2017. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

En sem birok azota... 5 eve szultem :D

Azota nem birom felhelyezni,meg rendesen faj...erzekeny,pedig szules elott siman ment.

2017. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbbi válaszoló írta a méhsüllyedést. Na nekem is ugyanolyan tüneteim voltak, mint neked, ki is vizsgáltattam, és nem méhsüllyedés... 8. hónap után helyreállt, 7. hónapban még fájt, muszaj voltam addig egészségügyi betétet használni, utána meg teljesen elmúlt.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ne nézesd meg. Menj el orvoshoz, ha nagyon zavar. Reméljük ugyanaz, mint nekem :)

2017. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én is így voltam. Szülés után 10. hónapban jött meg először. Most volt azóta a 3. menstruációm, és most tudtam normálisan használni végre. Méhsüllyedésem nincs, látott azóta doki.
2017. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!