Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokat várok. Szülés...

Tapasztalatokat várok. Szülés előtti egy-két "lecsendesedett" a babátok?

Figyelt kérdés
Ha igen ez mit jelent? Mennyit és milyen erősen rugdalt?
2015. okt. 22. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan aktív volt még előző nap is. Nagyon aktív.
2015. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Várok még tapasztalatokat.

2015. okt. 22. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Bennem nem igen volt màr hely 😁 Igen sokkal kevesebb volt a mozgàs,bàr lehet a hidegfront következménye,ami mai napig kòma szerű alvàst vàlt ki belőle.
2015. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám terhesség alatt végig hagyott aludni, max 1 óráig rúgdosott.. de hogy mi lett vele az utolsó éjszaka, azt nem tudom. De egész éjszaka rúgdosott, alig tudtam aludni. Szóval pont aktívabb volt az utolsó időben. Napközben mondjuk nem vettem észre változást csak az az egy éjszaka.
2015. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanannyit - ha nem többet - rugdosott, mint előtte. És még a szülőszobán a CTG-n is hallgattam, ahogy csuklik.
2015. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az enyém már két hete olyan aktív, mint előtte sosem.

Feszegeti-nyújtóztatja magát, és mintha a bordámat akárná kirúgni.

Gondolom már tényleg kevés neki a hely, mert kicsit nagyobbnak is mondják, de azt hittem,hogy így eleve kevesebbet fog mozogni a vége felé.

Nem úgy tűnik.

39+4

2015. okt. 23. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, én is azt hittem de nem mozgott kevesebbet.. csak mikor front volt de az meg végig jellemző volt.

Amúgy a babám állandóan lerúgdosta a ctg fájásmérő tappancsát a szülőszobán szóval még ott se lustult el.

2015. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ooo akkor nem izgulok. Mert igy minden nap elkeseredek, hogy ma sem lesz szules.

Sajnos nem emlekszem, hogy az elso szulesem elott mi volt.

2015. okt. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!