Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem, gerincérzé...

LN09 kérdése:

Császárral szültem, gerincérzéstelenítéssel 1 hónapja. Lehetséges, hogy visszamaradt valami? Állandóan furcsa érzésem van a derekamba és a fenekemnél. Mintha ilyen hidegérzet lenne, és sokat fáj a derekam.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hidegérzés és zsibbadás, ahová az injekciót adták, meg kicsit kisugárzott a derekamba-fenekem felé. Már nem tudom meddig éreztem, mert egyszer csak nem volt. De azért kérdezd meg a dokidat, ő biztos tud valamit mondani rá.
2010. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a dokim már nem dolgozik ott ahol szültem :( De ha elmúlik akkor jó :)
2010. máj. 10. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig fájt a derekam. És a fenekemnél egy pontban szúrt mindig. De már elmúlt. Ne aggódj, biztos nem fog örökké tartani. Sőt szerintem már te se fogod sokáig érezni. Én 3 hónapja szültem császárral, de már nem érzem ezeket egy ideje...


De biztos ami biztos, kérdezz rá egy dokinál. Ha nem is annál akinél szültél, de gondolom 6 hetes kontrollra kell menned valahova?! Ott alkalmad lesz rá, hogy rákérdezz.

2010. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

7 hete császároztak engem is. majdnem koccantunk a múltkor és úgy elkezdett fájni ahova adták hogy levegőt alig kaptam. Szúrt lüktetett

2010. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és nevelőapám fiának volt térd műtéte 2 évig fájt a helye. de ha jó helyen tapogatod csomót is találhatsz. Elég sűrűn szokott lenni a helyén. Én kettőt is kaptam mert az első nem jó helyre ment sajnos
2010. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!