Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon furcsa az, ha valaki...

Nagyon furcsa az, ha valaki járműben szül meg, mert nem ér be a kórházba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem! En is majdnem a kocsiban szultem meg,mindenkinek mas a fajdalomkuszobe,nekem olyan magas,hogyha a ferjem nem szol,hogy a papiron,amit irtam fozes,es mosogatas kozott 5 perces fajasok vannak,akkor valoszinu en is ott szulok:)Igy pont beertunk a korhazba.Vannak,akik nem ernek be:)
2011. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
12:35-ös aha az jó nagy mázlid volt,és szerencséd.
2011. nov. 4. 13:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 30án szültem a második gyermekünket (10 év különbséggel)és olyan gyorsan jöttek a fájások, h 3kor elindultunk otthonról (Zugló) a János kórházba és negyed 5kor megszületett a kislányom, a szülésznő szerint, ha nincsenek az ünnepek és forgalom van az autóban szülök meg
2011. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Érdekes lett volna forgalomba szülni:P:D:)
2011. nov. 4. 20:43
 5/18 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Igen nagy,de szerencsere beertunk pont:)En is a Janosban szultem.Udv
2011. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Előző,mert ha nem érszbe dugóba szülni elég vicces kinos,durva lett volna.Ritka az olyan szülés,hogy kocsiban,mentőben meg otthon szül mert hirtelen elinduláskor tóló fájások jönnek.
2011. nov. 5. 10:47
 7/18 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem forgalomban szültem, mert útközben felhívtuk a mentőt, hogy jöjjön elénk, mert tutira nem érünk be. Jött szembe a mentő, amikor összetalálkoztunk átszállítottak, és ott született meg a fiam az álló mentőben az út szélén. Mikor megvolt, bementünk a kórházba. Második baba, már az elsőt is gyorsan szültem, a fiam pedig bő egy óra alatt jött a világra. Nagyon izgi volt:)
2011. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Előző akkor te mentőbe szültél meg,az ilyenek nagyon ritka eset.Amikor valaki sokadik babát szüli meg olyan gyors a szülés,hogy mentőbe dugóban,kocsiban otthon szül meg.
2011. nov. 7. 15:15
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálam is ilyen volt. Ha nem ébredek fel éjjel h pisilnem kell(terhesség végén már mindig percre pontosan ébredtem. ) akkor lehet hogy otthon születik meg a kislányom. Este 10kor lefeküdtünk aludni a párommal,ekkor olyan fél-1óránként voltak fájásaim.(este 7 től) Éjjel felbéredtem és fgyeltem az órát,ekkor már 3-5 percenként fájtam. Igy ekkor hivtuk a mentőket s mondtuk h már ilyen sürüek a fájások. Ekkor bevittek a kórházba és délben megszületett a kicsink.A dokim direkt felkészitett h mit csináljunk ha otthon jönne a picur:)

Szeretem a kérdéseid én is!:)

2011. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves előző,hogy te is azok közé tartozol akik szeretik kérdéseimet.Valakinek olyan gyors szülése,hogy télen úton szül meg buszon mentőben otthon.
2011. nov. 10. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!