Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes beöntést kérni császár...

Érdemes beöntést kérni császár előtt? Nektek volt?

Figyelt kérdés
Holnap lesz program császárom, és azt mondták nem kötelező a beöntés, vissza lehet utasítani. Jobb ha adnak vagy nem?
2017. márc. 13. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Csaszarnal minek? Ott nem fogsz erolkodni, nem tortenhet "baleset"..
2017. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Én sem értem, minek kéne. :) Nekem sima vajúdás végződött császárral, nem kaptam beöntést akkor se, mielőtt "kitolós" szülésnek indult. Nem automatikus.
2017. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Én kaptam, pedig sürgősségi császár volt és örültem is..

Egy az hogy izgultam rettentően így alapból kellett wc-znem, kettő meg ha elérzéstelenítenek teljesen a végbélzáróizmok se működnek így nem fogod tudni kontrollálni a székelésedet, és én nem akartam volna a műtőasztalra kakilni..

Nem egy vészes dolog, utána gyors zuhany aztán toltak is be a műtőbe.

2017. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előtte nem volt, de utána 2 nappal szóltak, hogy jó lenne,mert előtte nem kaptam és mert segít, hogy odabent minden vissza kerüljön a helyére. Nem volt olyan vészes, mint amire számítottam és utána tényleg jobban éreztem magam.
2017. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Érdemes, igen. Nem azért, mert baleset érhet, hiszen az nem valószínű, ellenben utána nem egyszerű ám felkelni és a mosdóba menni
2017. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kérnék. Sürgősségi császárom után ugyanis volt baleset, nem a műtőben, hanem utána, mikor áttoltak az őrzőbe. Az érzéstelenítés a záróizmokra is hat ám, el tud engedni és még csak nem is érzed, ha valami kijön! Nekem az volt a legkínosabb az egészben, mert a vajúdás közben természetes, hogy kijön, aminek ki kell... de amikor úgy tolnak végig a folyosón, hogy bűzlök, szobatársak előtt takarítanak ki a sz*rból, amiről nem is tehetek, az nagyon kellemetlen.
2017. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
# 1: Nem az erőlködés miatt, hanem az érzéstelenítés miatt történhet baleset császár után, hiszen teljesen le van bénulva deréktól lefelé, nem működnek a záróizmok sem.
2017. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
én nem kaptam, természetes szülésnél sem adnak nálunk, ha csak nem kéred...mivel aznap reggel wcztem egy nagyot, eszemben sem volt...ha mondjuk már előtte legalább 2 napja nem lettem volna wcn akkor lehet kérek de így minek.
2017. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Én nem kértem, mégpedig azért, mert nem engednek haza a kórházból amíg nincs székleted, és így is nagyon nehezen jött össze, hátha még előtte teljesen kitisztítottak volna!
2017. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

En biztos, hogy csaszar elott is kernek.

Harom huvelyi szulesem volt, kertem, pedig egesz nap wc-re jartam szulesek napjan.

2017. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!