Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen programozott...

Szombathelyen programozott császár elött adnak beöntést?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem Szombathelyen hanem Debrecenben szültem!És adtak(szerencsére)!Én ettől féltem a legjobban!Még alkudoztam is a dokival,hogy én nem akarom!Meg az epiduráltól!De abszolult semmi gáz nincs a beöntéssel!Viszont volt ott egy másik kismama,akinek nem volt idő rá,és a műtőasztalon elernyedtek a záróizmai!Még 3 nap múlva is azt hajtotta,hogy mennyire ciki,milyen rosszúl érzi magát,ég a feje!
2010. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenhol adnak, de ez "jó" dolog, utána úgyis nehezen megy, meg egyébként is jó ha üresek a belek....ezért nem kell aggódni!
2010. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Miért lesz programozott császárod?

Ki fog megműteni?

2010. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem biztos,hogy az lesz.Még csak 16 hetes vagyok.De az első császár volt.
2010. aug. 10. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem adtak, azt mondták nem szokott gond lenni.

Miért kérdezi meg mindenki, hogy miért programozott császár?

Most komolyan nem mindegy. Általában azt mondják farfekvés, közben a magzatok 4 % farfekvéses, a nők legalább 80 %-tól hallottam az ismerőseim között a farfekvés miatti császármetszést.

ZÖmében füllentés az egész. Ma már a pénz diktál.

2010. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Szombathelyen "szültem". (Nem császárnak indult mert végig fejvégű volt a fiam a terhesgondozás alatt, és gondolom - mert éreztem a mozgolódást - az utoló nap megfordult. Az ügyeletes doki nem vette észre, hogy farfekvéses, 3 ujjnyira nyitva voltam, amikor jött a műszakváltás, megvizsgált a nappalos és mondta, hogy faros és császár lesz.) Amikor bementem fájásokkal, megkérdezte a szülésznő, hogy voltam-e nagy wc-n, én voltam töbször is ezért nem adott beöntést.
2010. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SZia!Én mindkettő bébim Sz.helyen szültem.A lányom simán indúlt,császár lett de nem adtak,a kisfiam 5 hónapja programozott császárral született,de nem adnak!Tőlem meg sem kérdezték hogy voltam-e nagy wc-n,sőt utána 3 napig nem tudtam produkálni és vagy bogyót adnak,én ricinust kaptam,hatásos,de szőrnyű íze volt!
2010. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!