Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár előtt...

Programozott császár előtt otthon leborotváltad az intim részeket vagy a kórházban borotválták le?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Természetes úton szültem, de ha programozott császárom lett volna, akkor is otthon borotváltam volna le magam, ahogy tettem így is. Minél kevesebbszer akartam, hogy bárki is hozzám nyúljon, vizsgáljon, csináljon bármit. Ezenfelül amilyen borotvával ott dolgoznak... Brrr... Nagyon szegény fősulis időszakomban használtam olyan borotvát. Egyszer, mert annyira nyúzott szó szerint, hogy inkább spóroltam máson.
2017. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Igaz sürgősségi császárom volt, de szerintem mindenképp otthon csináld meg. Nekem ott helyben megcsinálták... nyúzták a bőrt és még meg is vágtak. Persze ez a császárra is igaz, de a borotválásra értettem :D
2017. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem program császárom volt, otthon csináltam meg a szőrtelenítést, de mondta is előtte a szülésznőm, hogy jobban járok, kíméletesebb lesz, ha otthon csinálom, mert a kórházban csak áttörlik vizes gézlappal a bőrt és szinte szárazon borotválnak.
2017. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
perzse hogy leborotvaltam, a korhazba szarazon szedik am le, egy ket szalat még igy is leszedett rolam...a termeszetes szules elott is ugyeltem erre hogy barmelyik percben rendbe legyek ott alul, programozott csaszaromnal meg foleg
2017. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Én ha akartam volna sem tudtam volna megcsinálni akkora voltam, egyszerűen nem fértem oda normálisan a borotváláshoz. Nekem fogadott szülésznőm volt, új borotvával, vízzel csinálta. Gyors és szakszerű volt, nem okozott semmi gondot se akkor se utána. Mondjuk ő a mindenki által a borzalmak borzalmának beállított beöntést és a katéterezést is olyan profin csinálta h szinte semmit nem éreztem belőle.
2017. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én aznap délelőtt csináltam meg itthon, mégis átment rajta a szülésznő, nem igazán láttam értelmét, mert kistükörrel meg is néztem, egy kósza szőrszál nem volt sehol :/
2017. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!