Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babám koraszülött lett...

Első babám koraszülött lett 35 hétre született, szerencsére semmii gond nem volt, sem a szülésnél sem a fejlődésében, második babámat várom?

Figyelt kérdés

32hetes vagyok most, lehetséges h ő is koraszülött lesz? édesanyám is így szült bennünket 35-36hétre, állítólag örökölhető.... én is kisfiamat,

igaz ez h örökölhető a koraszülés?

első terhességem is is ugyan így kezdődött mint a mostani, vérzéssel az első hetekben hematóma miatt, állítólag ez korai vetélésést vagy a későbbiekben koraszülést okoz....

szerintetek mekkora esély van rá h most is koraszülött lesz?



2017. márc. 14. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Unokatesóm 7 hónapra született (pontos hetet nem tudok), az anyukának szív alakú méhe van, második babájával sokat volt kórházban de ő időre született végül.

30 éve.

Nem tudom az esélyeket, tapasztalatom sincs több. De ha régen sikerült, ma még jobbak lehetnek a kilátások.

2017. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem színtén 35. hétre született az első, arra számítottam, hogy a második is korábban jön majd, hát ő kivárt, pontosan a kiírt napon született :)
2017. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia időre született, kislány 35ik hétre, harmadik babája szintén időre született.
2017. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!