Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Látogatási tilalom alatti...

Látogatási tilalom alatti szülésről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Milyen volt szülés után a szeretteitek nélkül? Nem volt rossz 3 napig szinte teljesen egyedül? Apuka hogy viselte, hogy nem láthatja a babát?

Erre a hétre vagyok kiírva, és félek attól, hogy egyedül kell végigcsinálnom


2017. márc. 20. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért.

Kanyaró miatt van tilalom?

2017. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen :(
2017. márc. 20. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért szerencsére ma már vannak erre is megoldások. Okostelefon + skype videó hívás.

Személytelen, de biztosan együtt fogtok pityeregni ha legalább így találkozni tud a család és láthatják a gyönyörűséget! :)


Sajnálom nagyon, de a 3 nap úgy is arról szól, hogy minél előb haza tudjatok menni :) Kitartást!

(Esetleg nézz utána, hogy kb meddig szoktak tartani az ilyen karanténok.. Mennyi idő szokott lenni a lefolyása az előző eseteknél)

2017. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valami hasonló megoldást tervezünk. De azért így mégis más.

Sajnos addig tart, amíg az összes kanyaró gyanús eset el nem tűnik . Az pedig nem a napokban fog bekövetkezni :(

2017. márc. 22. 06:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Elso szulesemnel influrnza jarvany miatt volt latogatasi tilalaom....senki nem johetett be az osztalyra. Itt kulon van a nogyogyaszati resz es egy ajto valassza el a kettot a csecsemos szuleszeti resztol. Reggel mentem be eleg koran...kar volt. Egyedul voltam egy szobaban. Parom pedig a tarsalgoban vart. Kb 2 ora egyedullet utan ugy ereztem hogy ez ezt egyedul nem tudom vegig csinalni igy kimenem hozza a tarsalgoba ...ezert erdekes mod nem szoltak. Ott vajudtam le..csak este 7 kor vittek szuloszobara...ahova egy kis juttas elleneben bejohetett a parom.. mivel este 10 kor lett meg a baba igy mar latogatasra a alkalom sem volt.de nem is hianyzott. Masnap csak az osztaly ajtajaig mehettem ki...es kifejezetten orultem hogy nem kellett kifutkozni a latogatokhoz...hulla faradt voltam. Mindrn idomet lefoglalta a baba...mivel szules utan csak vizsgalatokra vittek el.dzoval egesz nap velem volt. Jo volt igy..bar a vajudos reszt szivesebben eltem volna meg kettesben a parommal.
2017. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk nem volt tilalom, de nem akartam, hogy bejojjenek! Olyan korhaz volt ahol csak uvegen keresztul lathattak amugy is. Vizesedtem, rosszul voltam, egyedul akartam lenni par napig. Igy is bejott neha a ferjem meg egy csomo rokon, de mindig rosszkor jottek. Vagy etettem, vagy pelenkaztam, vagy pihentem. Aztan jottek, allandoan csongott a telefonom, ugralni kellett a gyerekkel. Uveges ajto mogott mutathattam meg csak, szoval nem volt nagy elmeny. En siman kibirtam volna ha nem latogatnak!

Nem kell egyedul vegigcsinalnod, orvosok, szakemberek kozott leszel ejjel nappal! Minden kerdesedre valaszolnak, vigyaznak a babara is. Jobb helyen nem lehetnel ezekben a napokban!

2017. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!