Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vigyünk szülésre a kórházb...

Evettke13 kérdése:

Mit vigyünk szülésre a kórházba Karcagra?

Figyelt kérdés
Mármint saját tapasztalatokat szeretnèk,hogy ott mit adnak, ès mit kell vinni magunknak ès a kicsinek? Minèl rèszletesebb beszàmolot hallgatnèk. Elöre is ezer hála. ?

2017. márc. 23. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Látom, még nem érkezett válasz.

Igaz nem ismerem a kórházat, de szerintem azzal nem hibázhatsz ha "mindent viszel".

Én budapesti kórházban szültem és gondolom te is állami kórházba mész. Ott szinte mindenhol örülnek ha készül az ember..

Pelenka, popsi törlő, popsi krém. A baba ruha kérdés mindenhol más, max vigyél 3 váltás ruhát. Mindenképp készülj olyan ruhával amiben majd hazaviszed, rétegesen! Ha szoptatsz majd, készülj mellszívóval, fejővel! Sokat segíthet a tej beindításában! Nekem kellett volna, utólag bánom..

Neked nagyjából két hálóing elég lehet, úgysem fogsz öltözködni.. Törölköző, tisztálkodó szerek, papucs. Palackos víz, nasi, gyümölcs lé, pohár, evőeszköz ha kell. Amit szeretnél. Készülj úgy mintha valahova elutaznál több napra.

Van listád kórházra? Védőnők szokták osztogatni.. Ne haragudj ha ezeket már tudod!

Ja és a család meg ugye be tudja vinni majd azt, ami kimaradt.. :)

2017. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,köszi a választ

Van listám,de mivel minden kórház más azért kérdeztem hogy a karcagiba pontosan mit kell vinni?!

2017. márc. 28. 06:38
 3/3 anonim válasza:
Mivel elenyésző a fehér szülő nők száma, ezért értéket ne vigyél!
2017. szept. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!