Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés altatásban...

Császármetszés altatásban vagy érzéstelenítésel?

Figyelt kérdés
Kinek melyik volt és miért? Hogy ereztétek magatokat a ràkövetkező napokban?
2017. márc. 26. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítés. Az orvos ezt ajánlotta. Jól éreztem magam. A műtét után azonnal megmutattak a babát. Az erzestelenito hatasa a műtét után lassan csökkent, így nem volt olyan hogy hopp, most minden jó aztán derült égből villamcsapas jön a fájdalom. Ha valaszthatsz, en ezt ajanlom
2017. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítéssel. 12 órával utána az első felkelés maga volt a pokol, és utána még egy hétig minden reggel, de szerintem elviselhető. Faros baba volt, és megkérdezte az orvos, hogy farral megszülöm-e, és köszöntem szépen, de a császárt választottam. :)
2017. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Altatni csak akkor altatnak, ha valami miatt nem működik vagy kivitelezhetetlen az érzéstelenítés.
2017. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Tőlem anno megkerdeztek melyiket szeretném, utolsó
2017. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Választhatok, a kérdés az, hogy melyiket.
2017. márc. 26. 15:18
 6/25 A kérdező kommentje:
+ 1 s betű a kérdéshez :)
2017. márc. 26. 15:19
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Fizettél érte? Mert a protokollban az van, hogy az altatás, a magzatnál légzésdepressziót válthat ki, így az elsődlegesen preferált módszer az epidurális anesztehesia, és altatást csak akkor alkalmazhatunk, ha valami miatt az érzéstelenítés nem kivitelezhető( gerinc deformítás, a szervezet egyéni reakciója az érzéstelenítőszerre, valamint, ha sürgősségi császárra kerül a sor, és nincs idő stb)
2017. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy ha altatást kérsz, akkor a baba is későn sír fel.

Én is választhattam, de inkább azonnal akartam tudni és hallani.

2017. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%
Ez baromság, 7. Megkerdezik, hogy melyiket akarod, ha amúgy nincs akadálya egyiknek sem. Annyi igaz, hogy az altató orvos megprobal "rabeszelni" az érzéstelenítésre, mert annak alacsonyabb a kockázata az anyara és a babára nézve is. Ha igaz lenne, amit állítasz, akkor a sürgősségi csaszarmetszest nem altatasban végeznék
2017. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem fizettem, az érzéstelenítést teszik első helyre, de vàlaszthatok.
2017. márc. 26. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!