Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes korom óta 2111 a...

34 hetes korom óta 2111 a méhszájam, most 39 hetes vagyok. Tegnap éjszaka 5 órán keresztül fájásaim voltak, ami még mindig tart, de nem olyan vészesen és sűrűn érzem. Elment ma nyákdugóm is. Baba lesz?

Figyelt kérdés
Hasmenésem van napok óta. Mennyi lehet még vissza a szülésig?A nyákdugó távozástól számítva hány nap múlva szültetek?
2010. máj. 12. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

én a helyedbe bemennék a kórházba, nekem is 34 hetesen elkezdődtek a fájások mikor bementem már 5 percesek voltak, amit nem is éreztem, nekem vissza tartották és a 40.héten szültem.

még jó lenne ha benn maradna egy picit a babád.

ha én az nap nem megyek be éjjelre lehet hogy meglett volna a pici.

2010. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
39hetesen már nem baj ha megszületik:-)még napok is lehetnek hátra,de órák is..nem tudni!Az biztos már közeleg az időd!
2010. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor már közel az idő! Nekem mindhárom így kezdődött. Az elsőnél 2 nap múlva lett baba, a másodiknál és a harmadiknál aznap, mikor elment a nyákdugó!
2010. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi újság?
2010. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!