Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma ment el a nyakdugom reggel....

Ma ment el a nyakdugom reggel. Egesz ejszaka fajasaim voltak, rendszertelenül de mostanra mar abba maradtak teljesen! Szerintetek mire szamithatok mikor erkezik a kisfiam? 39 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
ilyenkor illik bemenni a morházba és kb 36 orán belül meglesz.
2009. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyákdugó akár egy héttel a szülés előtt is elmehet, ha nincsenek fájásaid és nem szivárog a magzatvized, akkor szerintem elég egy telefon a szülészetre v a dokidnak, majd megmondják mi tévő légy. Néhány napon belül biztosan anya leszel:)
2009. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem a nyákdugóm volt, hanem vizes, rózsaszínes valami, fájdogáltam hajnal 1-től, hol abbamaradt, hol előjött, 15.15-re meg is szültem 38+6-ra. :)

Szóval én készülődnék!

Aztán írj pár nap múlva, hogy meglett-e a baba. :)

Könnyű szülést!

2009. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A korhazban azt mondtak,csak akkor menjek,ha 5 perces fajasaim vannak!Remelem hamarosan,mert mar annyira szeretnem a kisfiamat magamhoz ölelni!
2009. aug. 14. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak! Nem KELL bemenni a kórházba, a nyákdugó több nappal, akár 2 héttel korábban is elmehet. A kórházból haza is zavarják, ha nem beindult szülésről van szó, illetve nem veszélyeztetett. Kérdezőnek: akkor menj, amikor rendszeres 5 perces fájásaid vannak, akkor menj be. Ha jelentkeznek, esetleg próbálj venni egy fürdőt (zuhanyt), ha csak jóslók, akkor el fog múlni, ha az igazi, akkor erre sem múlik el. :) 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem múlt pénteken voltak 10 perces fájásaim.szombaton elment a nyákdugom,mindenki mondta hogy 3 napon belül szülés lesz....na most a mai napig semmi....se fájás,se semmi....már nagyon türelmetlen vagyok,mert a vizesedéstől az izületeim nagyon fájnak....nem lesz meg a babám mostanában az biztos sajna,pedig 38 hetesen már 3750g volt a súlya,tehát örültem volna ha a héten kijön,de hát még a frontokra sem fogékony.ma voltam NST-n és a szülésznöm mondta hogy ez a mai gyenge front este 10 óta meghozott 25 szülést,elöbb mint 40 hét...hááát hogy nekem nincs ekkora mázlim... :) Szóval a válaszodra visszatérve lehet akár hogy még ma beindul,lehet hogy csak 1-2 hét. kitartást,már nincs sok nekünk hátra! :) mindig úgy vígasztalom magam hogy max.2 hét!! :)

39+3hetes.

2009. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...pénteken be is mentem a 10 perceseimmel,de haza küldtek mert nem voltak annyira erősek,mondták ha erősödik,vagy sűrüsödik akkor menjek vissza...hát elmult még aznap este.....sajna....
2009. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem mult kedden ment el a nyákdugóm és azota is pocakomba van a fiam.1-2 gyenge joslom volt azóta.no meg persze a szokásos keményedések.én is ma voltam nst-n de semmit nem mutatott.de nemcsak az én fiam imádja a frontot ugy látszik,mert a mai volt a 3. az elmult 2 hétben,ami nem hozott eredményt.majd talán a jövő heti front.

szoval nem biztos hogy egyből szülsz amint a nyákdugó távozott.

kitartás és könnyű szülést.

38+6 hetes

2009. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!