Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek tapasztalata?

Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pénteki uh vizsgálat után mondta a doki hogy kicsit kevesebb a magzatvíz a kelleténél, ezért hétfőre(holnapra) beutalt a kórházba. 39 hetes vagyok. Ilyenkor ha befektetnek, megindítják a szülèst, vagy csak megvizsgálnak és hazaküldenek? A Fehérvári kórházba megyek. Nincs fogadott dokim. Másik kérdésem ha nagy a baba kb. 4 kg akkor császározni fognak, vagy szülhetek simán?
2017. ápr. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megindítják, inkább úgy készülj.4 kg feletti babát is meg lehet szülni. Szobatársam babája 4,5 kg volt, 15 perc alatt szülte meg.
2017. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy készülök, már bepakoltam mindent. Igazából csak azt nem akarom hogy feleslegesen benttartsanak egy hétig. Vagy indítsák meg vagy engedjenek haza. Kiváncsi leszek mi lesz..
2017. ápr. 9. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért készülj arra is, hogy parkoltatnak 1 hétig. Én a 36. héten kerültem be egy teljesen kontrollálható problémával, de már nem engedtek haza, sőt még túl is hordtam. Szerintem erősen kórházfüggő.
2017. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a baba súlya miatt nem fognak császározni,mert nem extrém nagy, nekem is nagynak jósolták,de szóba sem jött a császár ,végül majdnem 4 kilkó lett és 57 cm, végül császár lett de teljesen más miatt.
2017. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!