Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagy dilemába vagyok, hogy...

Nagy dilemába vagyok, hogy fogadjak orvost vagy ne a szüléshez és a terhesgondozáshoz. Jelenleg a X kerületi egészségházba járok terhesgondozásra eddig két dokinál jártam, valakinek valami tapasztalata vagy tudd ajánlani valami normális dokit!?

Figyelt kérdés
Meg,hogy mennyiért válalják a szülést!?? Első baba igy hát tanácstalan vagyok. Bajcsyban szeretnék majd szülni vélemények??
2017. febr. 20. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem oda tartozol, de ott akarsz szülni, akkor mindenképp kell fogadnod dokit, aki ott dolgozik.
2017. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Tb alapon intéztem mindent, korrekt 9 hónapom és szülésem volt :)

Mondjuk én a XI ker Szent Imre kórházban voltam, azt ismerem.

Fogadott orvossal igazából gyorsabban kerülhetsz vizsgálatokra, keresheted bármikor és támaszkodhatsz rá. De elképzelhető hogy nem tud ott lenni a szülésnél, ezt előre ugye nem tudja az ember mikor lesz. Na meg ki tudja mennyire szokott ez sűrűn előfordulni..

Mi anyagilag ezt nem tehettük meg, ha jól tudom az átlag a 10e/ látogatás az ár? Vagy összesen 100-150e az egész végig kísérés? De gondolom ez mindenkinél más, nem akarok hülyeséget mondani...

2017. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondom h érdemes dokit fogadni.

EGy vizsgálat ár magánban kb 10 ezer, a szülésre mondja 100 ezret kér, van aki azt 150 ezret, de van aki azt mondja annyit adja amennyit akarsz, akkor elég mondjuk 50 ezer ha több nem megy.

2017. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Sote IIes klinikán szültem tavaly. Nem volt fogadott orvosom. Az ügyeleten akkor pont egy szuper doktornö volt. Következö szüléshez sem fogadnék orvost.
2017. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fogadtam orvost. Húzos volt de nagyon megérte! Lehetett volna baj is ha nem figyelnek ránk kellőkèppen, volt egy kis komplikáció. Volt gátmetszés is, féltem tőle de a dokim olyan profin csinálta az egészet h szülés után 2 órával ültem minden probléma nélkül. Én ajánlom h keress egy jó dokit!
2017. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi válaszolat kerestem egy jó dokit igy nyugottabb vagyok 😊
2017. febr. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!