Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek friss tapasztala...

Van valakinek friss tapasztalata a celldömölki szülészetről?

Figyelt kérdés
Hallottam ezt is azt is..nem hagynak nyugodtan vajúdni oda viszik az nst-re közbe a kismamákat stb. Friss infó ezekről? A főorvosról? Meg úgy az egészről? Azt tervezem, hogy ott szülnék, de most elbizonytalanodtam :(
2017. márc. 7. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! En ide jarok terhesgondozasra de nem itt fogok szulni. Igen en is multkor tapasztaltam hogy vajudo not odaviszik. Nekem a fo oka a sok csaszar. Szinte mar mindenki csaszaros a celli korhazban. Tolem ne vegyek el a termeszetes szules lehetoseget.. az okokat is ismerem. Rgyebkent a terhesgondozas szerintem alapos.
2017. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi az oka a sok császárnak?
2017. márc. 8. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam már többektől, hogy kevés a pénze a kórháznak, a bezárás szélén állt többször és a császáros szülésekért jóval több pénzt kapnak. Valamint én elég kevés szülész orvost tudok (szám szerint 2), aki szüleszt. A kettőből is főképp az egyik van benn. Így nem lehet normális szülészetet vezetni, a sok fáradtság miatt a császár nekik gyorsan megvan, nem kell egy szüléssel 12-24 órát kínlódni.. ilyenek.
2017. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért most elbizonytalanodtam :(
2017. márc. 8. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat arra keszulj hogy egy atlagos magyar korhazban 30-40 % eselyed van a csaszarra. Ugyanez Celldomolkon 80-90% de lehet hogy keveset mondtam :(

Az egyik munkatarsamnak a vegefele mar mondogattak hogy keszuljon a csaszarra kerdezte miert.. csak.. dobbenetes..

2017. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat, annyira nem friss( 2 eves) , de nekem csak pozitiv tapasztalatom van. Az elsot Angliaban szultem, na azt inkabb felejtsem elmert olyan rossz elmeny volt, viszont a masodikat cellbe szultem es eg es fold volt a tapasztalat es elmeny is. Nem valasztottam fogadott orvist es szulesznot sem, csak ott akartam szulni. A beerkezesunktol 5 percre mar megvolt a kisfiam. Az ugyeletes orvos aki epp. Foorvos volt vezette le a szulest! En nem adtam senkinek semmit csak a csecsemosoknek, mert ok aztan tenyleg odateszik magukat, csodas csapattal voltunk korulveve. A mi termunkben 5 unk kozul, 3 termeszetes szules volt, egy mutetes es egy csaszar. Most a 3. Gyermekemmel is cellbe keszulok, ugy ahogy a masodikkal is. Nekem csak jo tapasztalataim vannak. Ja es 40 km re lakunk celltol, igy szombathelyen is szulhettem volna de en valasztottam es jo dontes volt.
2017. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!