Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés- belső hegszétv...

Császármetszés- belső hegszétválás volt valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, már a műtét utáni 3 héttel tudtam, hogy valami nem oké/akkor is, és azóta is még mindig nagyon fáj,a külső heg sem gyógyul/. 3. babó.( első kettő sima szülés volt.) Sajna csak 9 hét után, a múlt héten jutottam el a kontrollra, ahol kiderült, hogy a belső hegem 3 helyen szétnyílt, egy nagy cysta és több seromám is lett, sosem voltak ilyen gondjaim. Egy hónap mulva controll, ha nem javul, úgy néz ki műtét... De azt nem mondta a doki, hogyan, ott meg olyab rosszul érintett, hogy eszembe sem jutott megkérdezni. Ilyenkor újra felnyitják? Iszonyatosan rettegek tőle, amúgy is nagy trauma volt nekem a műtét, átvágott a dokim, azt mondta simán szülök, de ez már más téma... Valaki volt már hasonló helyzetben? Van még esély,hogy 4 hét alatt begyógyul, ha 9 hétig nem sikerült? :(

2017. ápr. 10. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Jezus,ez durva.nekem 3 csaszarom volt de soha nem volt ilyen problemam.hogy nyilhat szett egy elvileg rendesen osszevart seb???es miert kinoz a dokid meg 4 hetig?

Esetleg egy masik orvost ha felkeresnel?

Gondolom nem tudsz egesz nap fekudni,a babat is el kell latni,emelgetni.

Drukkolok,hogy mielobb meggyogyulj.

2017. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem is ahhoz a dokihoz mentem aki műtött! Azért várunk,mert el akarjuk kerülni a műtétet! Persze, hogy nem tudok feküdni, 3 gyerkőc mellett nég leülni se nagyon!
2017. ápr. 10. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még ma beszélnék egy másik orvossal, mert 4 hét alatt sok sok minden történhet és ott van 3 gyerkőc, nem biztos hogy kockáztatni kellene még 4 hétig az egészséged!


Ne várj vele. Drukk!

2017. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lekopogom Nekem szépen helyre jött minden(a fájdalom 4hetig tartott).

Én is azt mondom hogy egy rendesen összevarrt sebnek nem szabadna szétnyílnia Sehol! Nem várnék,feltétlen keresnék egy másik orvost!főleg hogy ott vannak Neked a gyerekek áááh!

2017. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Körbevágják a heget, úgy fognak ismét összevarrni, úgy tudom.
2017. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!