Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyi idő van...

Szerintetek mennyi idő van még hátra? Ujjnyira nyitott külső és belső méhszáj.

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, ma ctg után megvizsgált a doki, úgy hogy kicsit nyomta a hasam is kívülről, ami eléggé fáj, rögtön be is görcsöltem nagyon, a kérdésére se tudtam válaszolni akkor éppen. Azóta folyamtatosan görcsölgetek és keményedek, de nem erősen. A külső, belső méhszáj ujjnyira nyitott. Szerintetek mennyi idő van még hátra? Lehet holnap/holnap után meglesz a baba?
2016. aug. 5. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Most éppen valami furcsa nyák folyik belőlem, nem tiszta fehér folyás, kicsit véres szaga van, ez a nyákdugó lehet?
2016. aug. 5. 15:30
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyâkdugó.

Orvos mit mondott?

2016. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak, hogy jövő pénteken menjek megint ctg-re, ha addig még mindig egyben vagyok.
2016. aug. 5. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesztek akkor már egyben, az tuti. Ma este jön egy hidegfront, lehet, hogy az is beindítja azt, ami már elkezdődött.
2016. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne, mert már nagyon nehéz. Bár nem vagyok biztos benne, hogy az a nyákdugó volt. Azt hittem, hogy az átlátszó, és kis vérdarabok vannak benne, de nekem olyan volt mintha egyszerre rengeteg folyásom lett volna, de nem fehér volt, hanem kicsit sárgás, és véres szagú. De remélem az volt, akkor elvileg 72 órán belül megszületnek a babák általában.
2016. aug. 5. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Namost az biztosan a nyákdugó volt, viszont az nem igaz, hogy 72 órán belül megszületik a baba, nekem a 38. héten kezdett a nyákdugó távozni és túlhordtam 2 nappal, 40+2 napra született úgy, hogy a 37. héten 1 ujjnyi voltam, a 38. héten már 2 ujjnyi. Viszont. Ha a vizsgálat óta görcsölgetsz stb,akkor a vizsgálattól viszont beindulhat a szülés. Nekem nem volt ilyen szerencsém.
2016. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja a nyákdugó nem átlátszó, nekem áttetszős-narancssárgás volt!Meg is mutatta a doki, mikor megvizsgált.
2016. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem c2111-től még 3 hetem volt hátra.

De a nyákdugó (szerintem ez az neked) ahogy elment, szintén jött mellé görcsölgetés egyre sűrűbben, még aznap mehettem a kórházba. De jóslófájásaim 5 hétig voltak mindennap ezelőtt.

Lehetséges, hogy még a héten megszülsz. :) de semmi sem fix.

2016. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már hetek óta vannak nagyon fájdalmas jóslóim nekem is :) Egyenlőre nem történik semmi, csak görcsölök néha, bár akkor elég erősen.
2016. aug. 5. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 39.héten volt a méhszájam 2222. 40+5 napon indítottak burokrepesztéssel.
2016. aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!