Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulesinditasrol meselnel?...

Szulesinditasrol meselnel? Hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Csutortokon inditanak,aznap kell befekudnom.Reggel mi a menete az egesznek ugy hogy ferjem is ott lesz szulesnel?Reggeltol vegig ott lehet mellettem?Es atoltozok utana mi lesz?Beontes vagy infuzio?
2017. ápr. 11. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy bementem 6-ra, papírmunka után felvettem a kórházi hálóinget amit adtak, megkaptam a beöntést, aztán kiültem a mosdóba, mikor végeztem lezuhanyoztam alulról, bementem a szülőszobába, felrakták az nst-t és bekötötték az infúziót, behívták a páromat aki addig kint várt. 8-kor burkot repesztettek, 10:27kor született meg a babám. Borzasztó volt hogy végig feküdnöm kellett, az első szülésem magzatvíz szivárgással indult, akkor legalább az ágy mellett álhattam hogy legalább a gravitáció segíthessen, plussz később kaptam egy labdát is.
2017. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en delre mentrm fogadott orvosom volt elotte nrm kellett brfekudni...papirmunka majd infuzioba oxitocin. nalunk nem adnak beontest ha csak nem kered. azt mondjak ami kijon ugyis kijon...szoval oxi utan 1.5 oraval semmi fajas...burkot repesztettek na onnantol viszont egybol 3-4 percesek...kb 4 oran belul kitagultam, de a tolo fajasoknal 4 perc utan felbeszakitottak...teraranytalansag miatt csaszarozni kellett. szerintem vajjudas utan a csaszar eleg cudar....azota volt egy programozott csaszarom eg es fold.
2017. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel 8ra mentem, papirmunka, kaptam kúpot hogy elvégezhessem a nagy dolgot, fürdés majd rám kötötték az oxit és az nst-t addig kellett feküdnőm amig megfigyelték a szivhangját a babának, utána labdáztam majdnem végig. Negyed 10-kor kötötték be az oxit 11 fele volt burokrepesztés, fël 3kor megszületett a kisfiam.
2017. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tervezett indítás volt, mert zöld lett a magzatviz. Még a vizsgálatkor burokrepesztés volt. Közölték szülés lesz. Adatok felvétele után. Megkaptam a szobám, ágyam. CTG, infúzió bekötés, várakozás volt. Lassan tágultam. Többször is küldtek sétálni... A fájások erősek voltak, de nem tágultam tovább. KB. 9 óra múlva császár lett sajnos.
2017. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem beöntés után bekötötte a doki az oxitocint és kb ennyi. csináltak közben nst-t, ahhoz mérten emeltek néha a cseppszámon.

3 órával az oxi után burkot repesztettek.

Végig bent volt a párom az infúzió bekötésétől egészen addig, amíg végül meűtőbe nem toltak.

2017. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!