Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules meginditas utan hazaeng...

Szules meginditas utan hazaengedtek (? )

Figyelt kérdés

Ugy volt ma meginditjak a szulest.Egy ujjnyira vagyok nxitva lepenyem 1-2,nagyon fent van meg a baba.Kaptam oxitovint 3oran at eppenhogy valami fajt csak.Aztan jott a doki es mondta h meg a baba jol erzi magat bent majd kedden inditja.

Volt valakinek akinek ilyen volt es utana otthon megkezdodtek a fajasok?Mert a szuleszno azt mondta h van akinek ennxi eleg hazamegy es ejszaka mar jon visszaert beindul.Valaki jart mar igy?


2017. ápr. 13. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy téged hazaengedtek, én még nem hallottam ilyet, de ezek szerint van. Nekem bent kellett lenni, szó nem volt róla, hogy hazamehetnék, pedig jobb lett volna mint 4 másik vajúdó szobatárssal összezárva... :-/ Nálam 18 óra után indult meg, több adag után. Most nálad szerintem senki nem tudja megmondani mi lesz, de ahogy láttam, a többieknél sem indult be 1 kezelés után, volt olyan is, akinek 3 napig próbálták indítani.
2017. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez végülis nem indítás volt, csak oxi-próba (vagy oxi-terhelés, nem tudom a pontos elnevezését). Tényleg azt vizsgálják ezzel a terheléssel, hogy hogyan reagál bent a baba. Nekem a második császárom előtt volt oxi-terhelésem, a kislányom több mint egy héttel a kiírt dátum után még nem mutatta jelét annak, hogy ki akarna jönni. Ezért terheltek. Nekem nem indult meg magától. Én akkor már egyébként is bent feküdtem a kórházban, egy péntek reggel indították, semmi köze nem volt a két nappal azelőtti terheléshez.

Hány hetes vagy?

2017. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is indított szülésem volt. Előtte nap beszéltem a dokimmal, mondta, hogy csinálunk egy oxitocin terhelést és meglátjuk hogy reagál a baba, végig csináljuk-e a szülést, vagy még halasztjuk. Szóval ha kapsz oxitocint az még nem feltétlenül szülésindítás, más tészta, hogy nyilván jellemzően szüléssel végződik.
2017. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7.re voltam kiirva.Kicsot csaladott vagyok mert arrol volt szo h ma meglesz a baba,nem arrol h csak terheles lesz.Most kedd a hatarido h vagy beindul magatol vagy segitenek neki.
2017. ápr. 13. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bekötés után 4 órával lett meg a baba, nem is hallottam ilyen "próbáról"
2017. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!