Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátsebre fogtok vagy használta...

Gátsebre fogtok vagy használtatok valamit?

Figyelt kérdés

hallottam ezt az aloe first-öt hogy jó !szerintetek?

ezt hol lehet venni melyik típusát érdemes?


2010. máj. 13. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is azt olvasom itt, hogy az Aloe First nagyon jó, viszont még nem szültem :)
2010. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én már szültem és frist nagyon jó! Csak ajánlani tudom, tényleg nagyon jó! Eurotól függ, hogy mennyibe kerül. Én csak azt használom amit a living forever-től lehet kapni, mi legutóbb 6000 e Ft-ért vettük. Drága, de nagyon sokáig elég és mindenre jó.

Ha gondolod írj privit, ha kell tudok szerezni!

2010. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia én is az aloe vera first sprayt használtam, tényleg nagyon jó. én dm be vettem kb 2000.-ft
2010. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sudokrém vált be. 4nap múlva már nem éreztem, hogy fáj és a varratok is kezdtek kipotyogni.
2010. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lányok, asszonyok, ha javasolhatok vmit! az első gyermeket (4,2 kg, 39-es fejkörméret), gátmetszéssel, oldal irányban. RÉMÁLOM volt a gyógyulás...Második gyermek (4,1 kg, 37es fej), metszés nélkül. Csodálatos volt, mintha nem is szültem volna. Pedig megrepedtem egy picit, fenék felé, de csak felületi volt a repedés. Tehát ha lehet, beszéljétek meg a dokival, hogy csak akkor metszen, ha tényleg muszáj és akkor se oldal irányba. A természet ezt is nagyon jól kitalálta. Ha repedni kell, akkor tudja a tested hogy milyen irányban és milyen mértékben.
2010. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elötted író vagyok.

Amikor én szültem ott a doki döntötte el, hogy vág. Meg sem kérdezett, már csak szólt, hogy most varrnai fog. Amúgy meg össze-vissza repedtem volna, ha nem vág, belül így is kaptam vagy 6 varratot. Ennyit a természetről :(

2010. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az OK, hogy vág, csak ne oldal irányban. Tényleg sokkal jobb a középirány. Azonnal tudtam járni, ülni és nem fájt. Én sem hittem el, hogy ilyen szuper is lehet...
2010. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oldalirányba vágott, én úgy udtam, hogy csak úgy vágnak, hogy "ez így szokás". Mindíg tanul az ember. Köszi!:)
2010. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, sajnos ez van berögzülve a hagyományos szülészetbe, mert félnek hogy átvágják fenékig az embert. De ez hülyeség, hiszen csak tud egy nőgyógyász addig vágni, amig kell. Ezért javaslom minden kedves szülés előtt álló anyukának, az alternativ szülési módszert illetve ilyen orvos választást. [link]
2010. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket:)szerintem veszek egy ilyen aloes-t remélem jó lesz
2010. máj. 13. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!