Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik az az Aloe Verás...

Melyik az az Aloe Verás készítmény pontosan, amit a gátsebre használtatok?

Figyelt kérdés

Küldenétek linket?

Köszi.


2011. jan. 11. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
First
2011. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Énis utána néztem mert hallottam hogy sokat használ de mikor megláttam az árát meggondoltam magam:)

További szép napot!

39+5hetes kismama

2011. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A First spray az, de ezt csak hálózatban lehet megvenni, ha kell egy telószám, akkor tudok Neked segíteni.
2011. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt a spryt néztem én is, csak reménykedtem, hogy nem ez az, az ára miatt. De ha tényleg jó, és szükség lesz rá, akkor megveszem majd.

van már egy lányom, akinél össze-vissza vágtak, sokáig nagyon fájt a sebem, de akkor nem csináltam vele semmit. (nem mertem, és nem is tudtam, hogy ilyen létezik.)

Még van 2hóm a szülésig. Előre nem veszem meg, reménykedek a gátvédelemben.

2011. jan. 12. 09:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom a First spray-t nagyon jó, és utána még sok mindenre tudod használni pl. sebre v. akár ha a torkod fáj, nyugodtan befújhatod vele, nem lesz semmi bajod tőle. A családomban a kisgyerekeknek is ezzel szoktuk befújni a torkát. Nekem még az arcomon lévő pattanások kezelésében is sokat segített.
2011. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Én is olvastam, hogy sok mindenre jó, lassan el is hiszem, ha ennyien mondják. Nem csak a gyártó reklámozza.
2011. jan. 12. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz ez nem az eredeti, de ilyen sprayt lehet kapni drogériákban és ugyanolyan jó, mint a drágább. Nekem volt mindkettő és nem vélek különbséget felfedezni a hatékonyságban. Ezt majdnem minden drogériában lehet kapni, Müller, DM stb, kb.1500-1700 Ft

[link]

2011. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a FIRST!!!

Nekem nagyon sokat segített és pár nap alatt úgy eltűnt mintha nem is lett volna.Pedig szanaszét szakadtam és vágtak kint-bent...

Van egy zöld krém nevezetűje is az aloénak bár én azt nem próbáltam,de dícsérik.

A First-öt pedig közvetlen a sebre kell naponta fújni 4-5* amikor csak tudod.

És csodát tesz:)

Megéri az árát,mert sokáig elég és nagyon sokmindenre jó.

Égésre,horzsolásra..stb.

Minden jót!

2011. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok. köszi mindenkinek First-ügyben.
2011. jan. 13. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!