Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécs szülőszoba látogatás!...

Pécs szülőszoba látogatás! Igaz, hogy 35. hétig nem engednek be. Volt valaki már innen?

Figyelt kérdés

Ki van írva, plakátolva mindenhol, honlapjukon is, hogy szerdánként 17 órakor van szülőszoba látogatás, találkozó a Vénusz szobornál (alulában), semmi egyéb info.

Én a 30. hétben vagyok, de tuti, ami tuti felhívtam őket előtte, hogy lesz-e, a recepciós hölgy közölte, hogy a 35. hétig nem lehet menni, kiskönyvvel igazolnom kell és a szülőszoba előtt van a találkozó.

Máshol is így működik? Akikkel beszéltem mindenki korábban volt már, mint 35. hét.

Kíváncsi lennék pécsi kismamákra, hogy más is így tudja-e, illetve, hogy valóban nem lehet-e menni a 35. hétig.



2017. ápr. 15. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem pécsi vagyok, de nálunk úgy volt, hogy ilyenkor sok kismama és leendő apuka is összegyűlt, ezért szabtak határt mint nálatok a 35. hét, hogy ne 50-en menjenek be egyszerre, pláne ha van olyan szoba ahol még szülés is van ráadásul (én így voltam pont látogatáson, természetesen abba a szobába nem lehetett bemenni), hanem pl 20-an.
2017. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sejtem, hogy ilyesmi oka lehet, hogy a 10 hetes kismamák ne tolongjanak ott. Csak hát a 30-31. héten, a harmadik már szerintem időszerű lenne a dolog, pláne, hogy eddig semmi infot nem kaptam, hogy mit kell, mit nem kell vinnem a kórházba a picinek és magamnak és ez kórházanként eltérő, nem a 36. héten szeretném összerakni a bőröndöket. :)
2017. ápr. 15. 19:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Na mindegy, most majd kifaggatom a védőnőt.

Meg ha végre találok szülésznőt, akkor tőle.

2017. ápr. 15. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pécsen szültem 2015 decemberében, vinni igazából semmi extrát nem kellett.. Pelust, popotörlőt, rucit a babának adtak, de ha szeretnéd vihetsz sajátot.. Magadnak kell "mindent" vinni, bár volt egy csaj a szobánkba akinek 2-3 napig semmit nem vittek be, így kapott bent kórházi hálóinget meg betétet!


A szülőszoba látogatáshoz nem tudok hozzászolni, én is mindenhol a 35. Hetet láttam kiírva, meg azt mondják azt tényleg szigorúan veszik.. Anno NST-n mindenkinek erőteljessen ajánlották..

2017. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!