Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most joslo vagy igazi?

Ez most joslo vagy igazi?

Figyelt kérdés
Orak ota faj a gasam es a derekam.De nem percre pontosan rendszeres.Olyan 4 es10 perc kozottiek.Hol erosebb hol gyengebb de a gyengebb is faj nagyon.41 hetes vagyok.Nem erettem eddig ilyet de nem vagyok benne biztos h ez az igazi fajas.Elso baba.Potyara nem akarok korhazba menni ha csak joslo.
2017. ápr. 16. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre semmiképp se kell rohanni.

Zuhanyozz le, igazinál erősödnek a fájások, majd rendszereződnek is. Jóslónál vagy teljesen elmúlik zuhany után vagy csak gyengül stb, én hetekig jóslóztam és mikor hogy volt, de amikor beindult a szülésem tényleg egyértelmű volt, hogy sokkal erősebbek lettek.

2017. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Zuhanyoztam mar meleg vizzel.A viz alatt nem fajt de ahigy kijottem alola megint kezdte.
2017. ápr. 16. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem igazinak tűnik, nekem legalábbis nem voltak percre pontosan rendszeresek, két gyereket szültem, egyiknél sem. 41 hetes vagy, szóval nekem elég gyanús. Én inkább bemennék, akár potyára is mint hogy ne érjek be.
2017. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Letezhet h egesz ejszakan tart a joslo?Fel orakat aludtam volt h a fajdalomtlra keltem Reggelre se mult el de ugyanugy nem rendszeres.9re kell menni NST-re addig meg kibirom.A joslo az nem tart tizenorakon at egyfolytaba vagy igen?
2017. ápr. 17. 05:30
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

2-es vagyok, mondom, szerintem nem jósló, de maradj még, tőlem szülhetsz otthon is.

..

2017. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én jóslóra sose keltem fel éjjel. Az igazi sokáig tartott, reggel kezdődött gyenge rendszertelen fájásokkal + tágulási vérzéssel és hajnal 4-kor tudtunk csak visszamenni a kórházba, (mivel a vérzés miatt megnézettem magam de hazamehettem normális fájások nélkül) addig nem indult be rendesen. Szóval tarthat sokáig az igazi az biztos.
2017. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Amikor már az igazi lesz, azt nem kell majd kérdezned, tudni fogod. Nem lehet összetéveszteni semmivel.
2017. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Voltam NST-n nem mutatott fajast de mar nem is erzem.Holnap inditas lesz.Csak nem gondoltam h a joslo az eltart 13 oran keresztul is.
2017. ápr. 17. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont aznap született, amikor indították volna. Itt még bármi lehet, legalább van időd előkészülni és nem csak úgy rád tör a dolog. Minden jót neked!
2017. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2017. ápr. 17. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!