Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom hogy igazi...

Honnan tudom hogy igazi fájásaim vannak? 39 hkm ben vagyok.

Figyelt kérdés
Erös derék fájásom van ami néha pár percre elmulik, majd visszajön.

2016. júl. 28. 18:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
39. hétben vagyok / akartam irni/
2016. júl. 28. 18:50
 2/21 anonim ***** válasza:
Erős derékfájás... és előtte ilyen nem volt? Máshol nem fáj, csak a derekad? Mióta van ez?
2016. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pár nappal ezelött is volt de nem ilyen erös. Átmegy kicsit a hasamba is mint a mesntruácios fájás de ott nem vészes... Viszont a derekam nagyon fáj.
2016. júl. 28. 18:57
 4/21 A kérdező kommentje:
Kb 20-30 percenként jön a fájás,2-3 percig tart
2016. júl. 28. 18:58
 5/21 anonim ***** válasza:
Vegyèl egy meleg zuhanyt az ilyenkor beválik, utána pihenj le. Ha nem múlik menj be a kórházba
2016. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5# jól mondja, zuhanyoz le, ha elmúllik csak jósló volt, ha nem, akkor be kell menni a kórházba.
2016. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én négy gyereket szültem, de még soha nem volt olyan fájásom, hogy a derekam fájt. Mindig méhösszehúzódásaim voltak. Esetleg kezdődhet így, de aztán átcsap rendes fájásba. Kérdező, azóta mi a helyzet???
2016. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszukat.Letusoltam. Jobb lett.azota volt még egyszer fájásom,most kicsit lefeküdtem,azota semmi. Már nagyon várjuk, biztam benne hogy rendes fájàsokkal folytatodik.
2016. júl. 28. 20:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az lesz. Várj amíg redsuereződik, aztán induljatok. Nekem legalábbis is így kezdődött.
2016. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy elcsepelt mondat, de az igazi fajasokat fel lehet ismerni, osszeteveszthetetlen.

A masodik terhessegemnel volt ilyen nekem, mint neked epp 39 hetesen, 10-12 percenkent erezem gyengebb osszehuzodasokat derekfajdalommal. A ferjem felt, hogy hirtelen beindul a dolog (messze voltunk a korhaztol), igy kb ket orat vartunk otthon es bementunk, de megsem igazi fajasok lehettek, mert mire beertunk es talalkoztunk a dokival, addigra elmult. Lehet, hogyha varunk meg otthon nyugodtan, akkor erosodtek volna, nem tudom, de vegul inditva volt a szulesem kesobb.

Az elso szulesnel a viz folyt el eloszor, par oraval kesobb kezdtem vajudni, de azt a fajast nem lehet osszeteveszteni semmivel.


Viszont a baratnom mellett voltam, amikor szult es neki reggel kezdodtek az osszehuzodasok. Ritkak voltak, szabalytalanok es gyengek, sokszor vett meleg zuhanyt, de sokaig igy sem volt valtozas, nem erosodtek, meg sem szuntek. Vegul keso este kezdett el rendesen vajudni.

Tehat a tiedbol is lehet mar vajudas, varnod kell es eszre fogod venni.

2016. júl. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!