Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés felkészitö tanfolyamra...

Szülés felkészitö tanfolyamra hol vagy kinél kell jelenkezni? Egyáltalán van a környékemen? (Mezőkövesd, M. Keresztes, Miskolc)

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A védőnődet kérdezd.
2010. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, túl hamar elment a válaszom. Szóval: a védőnpődet kérdezd, mert ők képben szoktak lenni. Sajnos Miskolcon nem tudok szülésfelkészítőről. Én márciusban szültem, tavasszal nem szerveztek valami felújításra hivatkozva, ami még mindig nem indult el, de tavaly ősszel volt Diósgyőrben.


Én felkészítő nélkül szültem, és sikerült. :-) De amit mondogatnak a hosszú, mély levegőkről, az igaz. Sokat segített a mély, nyugodt légzés, hogy átvészeljek egy-egy fájást.

2010. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én miskolci vagyok és részt vettem szülés felkészítön szerintem védőnőre válogatja mivel az én körzetemből minden kismama ott volt de a védőnőd biztos meg tudja mondani

32hetes km

2010. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!