Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Te örülnél, ha lenne profi...

Te örülnél, ha lenne profi képed a szülésedről?

Figyelt kérdés
Fotós szeretnék lenni. Külföldön egyre elterjedtebb a szülés fotózás. És én ezzel szeretnék foglalkozni. Én magam örülnék neki nagyon, ha lenne pár profi képem a szülésről, az első pillanatokról. Ti felfogadnátok a szülésre fotóst, nyilván persze csak kölcsönös szimpátia esetén, mivel a szülés egy nagyon intim dolog?
2017. ápr. 18. 10:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem le van videózva a császármetszésem, az a rész ahol kiveszik a kisfiam , de nem vagyok hajlandó megnézni, félig láttam elég is volt :D

Természetes szülésnél meg az a szenvedés szerintem olyan szinten eltorzítja az embert hogy az minden csak nem szép. De ezt neked kell tudnod.

2017. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Persze, de pont ez a lényeg, hogy ha egy profi fotós csinálja, akkor mások a képek, mintha amiket egy amatőr csinál. Ha érdekel hogy milyenekre gondolok, keress rá arra hogy birth photograpy és meglátod, hogy tényleg gyönyörű képeket is lehet csinálni.
2017. ápr. 18. 10:58
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, nem!!!!

De! Mivel írod, hogy külföldön egyre elterjedtebb, és nálunk is virágzik a lánykérős-jegyes-újszülött-családi fotózások biznisze, ami engem mind ugyanúgy totálisan hidegen hagy, nyilván nem én vagyok a célközönséged, ergo akár még működhet is.

2017. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron fogok szülni, és nem akarok ilyen képeket, se videót a szülésről magáról. Viszont van 2 olyan ismerősöm is, akik fogadtak profi fotóst, szóval biztos lenne rá kereslet. Vállalj mellé kismama és baba fotózást is. :)
2017. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy kismama-szülés-újszülött fotózás :)
2017. ápr. 18. 11:03
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetném én se lennék jelen a szülésemnél. Nem akarok emléket a fájdalomról, műtétről, kínokról.

Majd az eredményét, a babát szeretném fotózgatni.

2017. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, amikor szülök, úgy nem. De amikor még újszülött, nemsokkal a születése után van, akkor szívesen fotóztatnám. :)
2017. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
hát én biztos hogy nem fogadtam volna...egyrészt nem voltam formában - rengeteget híztam, és 40 fokba értelme nem volt hogy szüléshez szépítkezzek...másrészt szerintem gusztustalan maga a műtét is, meg a hüvelyi szülés is...a baba persze nekem gyönyörű volt, de másoknak nem biztos hogy az, lehet nyers vagyok de nekem senki babája se szép mikor megszületik, nem hogy a szülése..nyilván a sajátjával elfogult az ember...
2017. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Épp elég a baja egy szülő nőnek, a hátam közepére sem hiányozna egy fotós. Meg maga a kép sem. Babát majd lehetne, de minket ott biztosan nem.
2017. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csaszarmetszesem volt, es arrol nem igazan szeretnek kepeket latni. De az ujszulott-baba-mama fotozas szerintem jo otlet. Arra tuti lenne is kereslet
2017. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!