Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a bajcsy kórházban csinált...

Aki a bajcsy kórházban csináltatta a 12. genetikai uh-t, mi a tapasztalata a vizsgálatról? Alaposak, profi az uh?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyiben különbözhet pl.egy istenhegyi centrumtól.kicsit parázok, h nem olyan pontos adatok jöhetnek majd ki, mint pl.egy felkapott magán rendelőben.
2016. júl. 28. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Kifizettem 25 ezret egy XVI.keruleti maganrendeloben....megjott az eredmény egy hettel kesobb....amin tul sok minden nincs....a lényeg hogy 1:50000 a down szidróma meg a másik vizsgált betegség esélye.tehát nagyon alacsony...ezt én is sejtettem...
2016. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban voltam chorionbiopszián, szóval nem csak sima UH-on és csak pozitív dolgokat tudok mondani. Kedvesek, profik és lelkiismeretesek voltak. Én viszont sosem jártam az Istenhegyi-ben, így nincs összehasonlításom.
2016. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat.remelem tenyleg profik ők is.

2.válaszado:megkérdezhetem miert mentél c.biopsziara?

Rosszak lettek az eredmények az uh-on?

2016. júl. 28. 11:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem voltak előtte semmilyen eredmények, a vérvételes kombinált teszteket nem megbízhatónak tartom és felesleges pénzkidobásnak. Ebben bízom, ebből aztán tényleg minden kiderül.
2016. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak sajnos nem kockázatmentes :-(
2016. júl. 28. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy a millióhoz, hogy bármi történik, pl. vetélés ettől a vizsgálattól,ha betartod azokat a tanácsokát amikkel ellátnak a következő napokra. Ekkora kockázata meg mindennek van, akár a spontán vetélésnek.
2016. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze, baj az barmikor történhet sajnos.Én most hatarozottan ugy érzem, ha a kombinalt teszt rendben lesz, eszembe nem jutna ezt megcsinaltatni.

De azt nagyon sok helyen olvastam, h chorionbiopszia es amnio téren profik a bajcsyban.

2016. júl. 28. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Első babánál oda jártunk eleinte. 12 hetes genetikai uh kb 5 max 6 perc, bunkók voltak. Nem tetszett de gondoltam lehet rossz napot fogtam ki. 18 hetes genetika ugyanez volt. Fel napot ott ültem időponttal, nem éreztem alaposnak azt a nehány perces vizsgálatot. Most a 2. babánál magán helyre mentünk ahol apának is jó élménye volt a majd'40 perces vizsgálat alatt. Elmondanak megnéznek mindent és nem mindegy hogy a várakozási idő max 5 p.
2016. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na ezt olvasom en is, h bajcsyban par perc az egesz, magan helyen meg sokkal alaposabban hosszabb ideig vizsgaljak a magzatot.

Megkerdezhetem melyik magan klinikan voltatok?

2016. júl. 28. 13:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Hepinetnél, a kleopátra házi rendelőben. Asszem most 18e az uh+vérvétel...az a plusz 5-6ezer bőven megéri ha a bajcsyiban is kombit szeretnél. Plusz dvd t kapsz az egész kb 30-40 perces vizsgálatról videóval képekkel.
2016. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!