Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan az oxitoci...

Csaszarmetszes utan az oxitocin injekcio meddig hat?

Figyelt kérdés
Most kaptam a fenekbe belekavarva fajdalomcsillapitot.Mokor urul ki a szervezetembol hany ora mupva?Vegre kicsit nem fajt a hasam es mosteg beadtak ezt:(
2017. ápr. 19. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Császár után még két napig adják, azért hogy, a méhed osszehúzódjon. Kérj fájdalomcsillapítót, azt adnak, ha nem akkor valakit kérj meg hogy vigyen algopirynt. Napról napra könnyebb lesz, ha már felállítottak, és nem a megőrzőben vagy akkor próbálj Minnél többet mozogni. Amúgy változó, kinek hogy ürül ki a szervezetéből. De ha a babád elkezd szopizni az is fájni fog mert annak is méh összehúzó hatása van.
2017. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen , az ember ezekre valahogy nincs felkészülve miután megszületik a babája..

Nekem folyton hasmenést okozott előtte erős görcsökkel, nagyon nehéz volt így ellátni a babát közbe még a sebed is fáj.. még hogy könnyebb út a császár :-/

Vegyél be még plusz algopyrint , 1-2 órát hat sajnos, én már rettegtem hogy mikor jön a nővérke, de mást meg meg se rázta a szuri..

2017. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-3 napig kapod reggel es este is ha jol emlekszem.

Azert amit mar irtak.nekem utana fel-1 orat fajt a hasam,de nem volt veszes.szoptataskor jobban fajt.akkor csillagokat lattam a fajdalomtol.

Minden nap jobb lesz.kitartas,jo egeszseget nektek!

2017. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én "sima" szülés után is kaptam, de már nem tudom megmondani meddig tartott a hatása... Csak azon lepődtem meg, hogy jé! még mindig rendszeresen görcsölök, pedig már kint a baba. Azért messze nem volt olyan, mint a vajúdás alatti, de még mindig kellemetlen. A szoptatáskor is szabadul fel oxitocin, az is fokozza az összehúzódást.
2017. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam a műtét után és kész :O Durva, hogy ez is mindenhol másképp van. Nekem egyébként szoptatáskor se fájt utána a hasam, pedig azt anyukám mondta, hogy fog.
2017. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!