Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan mondjam el a férjemnek,...

Hogyan mondjam el a férjemnek, hogy szerenék egy második gyereket?

Figyelt kérdés
szerinte egy gyerkőc elég, van egy 10 éves kislányunk de én szereném ha lenne egy kistestvére is
2017. ápr. 19. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Felkiáltanék. Terhes vagyok!:)

Erre ő: hogyhogy?

Erre te: hát mutasd meg :)

2017. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így
2017. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gezukam! En szeretnek meg egy gyereket !
2017. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te: Józsi,szeretnék még gyereket!

Józsi: (elmondja a véleményét)

Nem lehet ez olyan bonyolult! Vagy igen??

2017. ápr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elmondani tényleg csak így tudod: szeretnék még egy gyereket. De gyanítom, inkább arra kérsz tanácsot, hogy győzd meg. De nem biztos, hogy jó ötlet meggyőzni, nehezebb időszakokban (pl. ha nincs szex vagy spórolni kell valamin vagy jön a kialvatlanság, dackorszak.. stb.) jó eséllyel vádolhat - még ha nem is teljesen igazságosan -, hogy te "kényszerítetted" bele. Szerintem annyit tehetsz, hogy elmondod az érzéseid, esetleg alátámaszthatod érvekkel (íme hozzá egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=sgjsRZom4xs ), aztán hagyod pár hónapig gondolkodni. Kompromisszumra viszont nem fogtok jutni e kérdésben...
2017. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy szerinte miért elég egy gyerek. Ha ezt tudod, akkor ahhoz lehet igazodni a megbeszélésben.


És hogy ha egy szerinte elég, akkor kettő sok lenne-e, és hogy szerinte miért.

2017. ápr. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!